باشگاه مشتریان رجا

باشگاه مشتریان رجا

امروز با شما هستیم با معرفی باشگاه مشتریان رجا

اگر تا کنون عضو باشگاه مشتریان رجا نشده اید ، این پست را دنبال کنید تا بدانید تا به حال از منافع بسیار این باشگاه بی نصیب بوده اید.

بنابر این پس از خواندن این پست به کلوپ رجا سری بزنید و به سرعت عضو این باشگاه بشوید

عضویت در باشگاه مشتریان رجا

شما از زمان عضویت در باشگاه؛ با دریافت ۱۰ امتیاز جایزه ثبت نام؛ مسافر فیروزه رجا هستید و می‌توانید با کسب امتیاز از مزایای این رده استفاده نمایید. پس فرصت را از دست ندهید…

با ورود به این باشگاه متوجه می شوید که اعضا در سه رده ی فیروزه ، یاقوت و زمرد دسته بندی می شوند . این دسته بندی ها بر اساس امتیاز های کسب شده می باشد.

رده فیروزه ای برای اعضا با ۱ تا ۵۰۰ امتیاز ، رده یاقوتی برای اعضا با ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ امتیاز و رده زمردی که بالاترین رده می باشد برای اعضای دارای ۱۰۰۰ و بالاتر می باشد.

اگر قصد دارید تا امیتاز های خود را افزایش دهید به یاد داشته باشید که با معرفی به دوستان و آشنایان خود و دعوت از ایشان برای استفاده از قطار و داشتن حمل و نقلی پاک و ایمن می توانید امیتاز های دریافتی خود را اضافه کنید

مزایای این امیتاز ها بسیار زیاد است و در عین حال به رده شما بستگی دارد.

جوایز

از جمله جوایز رده فیروزه ای می توان به بلیط رایگان برای مسیر های مختلف اشاره کرد که در جدولی به طور مفصل توضیح داده شده است

این مطلب را از دست ندهید  شرکت راه آهن

پس نگران نباشید و از همین حالا به فکر افزایش امیتاز خود باشید.

البیته روش های دیگری برای خرج امیتاز وجود دارد. مثلا شما می توانید به جای دریافت بلیط رایگان قطار از باشگاه اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنید و یا با تهیه کارت هدیه دوستان خود را خوشحال کنید. همچین راه دیگر در این رابطه انجام کارهای خیریه از طریق خرج امتیاز می باشد.

همین حالا به سایت مربوطه وارد شده، قوانین را مطالعه کنید و عضو باشگاه مشتریان رجا شوید و از کسب امیتاز بیشتر لذت ببرید.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *