قطار پرستو بن ریل

قطار پرستو بن ریل

امروز با شما هستیم با معرفی قطار پرستو بن ریل

بهتر است بدانیم قطار بن ریل با نام های مختلفی در سالهای اخیر به فعالیت ریلی مشغول شده که میانگین سنی فعالیت این نوع قطار کمتر از ده سال است .

که با فعالیت شبانه روزی خود بیشترین مسافر را جا به جا کرده است قطار پرستو بن ریل که بیشتر در مسیر تهران به مشهد و مشهد به طبس و مسیرهای بالعکسشان است .

قطار پرستو بن ریل شهرت فراوانی پیدا کرده است و با خدمات رسانی به مسافرین به نحو احسن ، نام و آوازه خود را در بین هم وطنان عزیزمان مشهور و هویدا کرده است .

قطار پرستو بن ریل در این سال ها کم فعالیت خود بیش از یک و نیم میلیون مسافر را در خطوط ریلی کشور جا به جا کرده و از لحاظ سرویس دهی ، و دیگر خدمات زبان زد خاص و عام شده است .

امکانات

قطار پرستو بن ریل امکاناتی لوکس در سطح بین المللی و جهانی ارائه می دهد . پذیرایی همچون صبحانه ، چای ، بسته های پذیرایی ، مانیتورهای تخت ، سیستم های صوتی و تصویری و لوازم خواب راحت مسافر در هنگام مسافرت ، کتابخانه ، سرویس های بهداشتی فرنگی و ایرانی و وای فای اینترنت و غذا در صورت انتخاب در هنگام خرید بلیط ، توسط مهماندار قطار انجام می شود .

از دیگر خدامت این قطار می توان به آب معدنی و روزنامه برای مطالعه مسافران عزیز ارائه می شود . درضمن برای صرف غذا مجهز به رستوران شیک می باشد که اگر مسافری دوست داشته باشد در رستوران غذایش را میل نماید به او سرویس دهی مناسبی ارائه می گردد .

قطار پرستو بن ریل

برای خرید بلیط قطار پرستو می توانید از طریق رزرواسیون آنلاین سفرمی با پشتیبانی ۲۴ ساعته اقدام نماید و از آژانس های مسافرتی به صورت حضوری بلیط قطار ار تهیه کند .البته پیشنهاد مااستفاده از قطارهای فدک می باشد چون هم از لحاظ کیفیت و خدمات رسانی از سایر شرکت های قطار در ایران برتر می باشد

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *