هتل های مشهد نزدیک حرم

هتل های مشهد نزدیک حرم

در مقاله زیر با موضوع هتل های مشهد نزدیک حرم با شما هستیم. استان خراسان رضوی و شهر مقدس مشهد سالانه پذیرای هزاران نفر گردشگر و زائر می باشد. اکثر قریب به اتفاق این زائران خواهان اقامت در هتل های نزدیک به حرم مطهر رضوی هستند.

در مقاله زیر به سوالات آتی پاسخ داده خواهد شد:

 • لیست هتل های مشهد نزدیک به حرم ؟
  • *هتل ملل مشهد
  • *هتل ۴ ستاره جواد مشهد
  • *هتل سه ستاره اطلس مشهد
  • *هتل چهار ستاره اترک مشهد
  • *هتل چهار ستاره توس مشهد
  • *هتل دو ستاره قدس مشهد
  • *هتل سهند مشهد
  • *هتل آپارتمان بشری مشهد
  • *هتل آپارتمان حیات شرق مشهد
  • *هتل کوثر مشهد
  • *هتل چهار ستاره الماس ۱ مشهد

اطلاعاتی درباره هتل آپارتمان ملل مشهد؟

از جمله هتل های مشهد نزدیک به حرم، هتل آپارتمان ملل مشهد می باشد. این هتل اپارتمان با معماری یونیک دارای ۹ طبقه و مجموعا ۲۹ اتاق است. این هتل اپارتمان در سال ۱۳۸۲ بنا گردیده است.

در سال ۱۳۹۲ مرمت وبازسازی گردیده و به هتل آپارتمانی با گنجایش ۱۰۰ نفر ارتقا داده شد. این هتل در خیابان امام رضا (ع) ۱ واقع گردیده است. هتل آپارتمان ملل مشهد از جمله هتل های ارزان قیمت مشهد به شمار می آید.

اطلاعاتی درباره هتل آپارتمان ملل مشهد؟
اطلاعاتی درباره هتل آپارتمان ملل مشهد؟

اطلاعاتی در باره هتل چهار ستاره جواد مشهد؟

هتل چهار ستاره جواد مشهد از جمله هتل های مشهد نزدیک به حرم می باشد. این هتل دارای ۱۳ طبقه، ۱۰۵ اتاق و امکان اقامت ۲۴۰ نفر می باشد. این هتل در سال ۱۳۹۱ افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. این هتل نیز در خیابان امام رضا (ع) قرار دارد.

اطلاعاتی در باره هتل چهار ستاره جواد مشهد؟
اطلاعاتی در باره هتل چهار ستاره جواد مشهد؟

اطلاعاتی درباره هتل سه ستاره اطلس مشهد؟

هتل سه ستاره اطلس مشهد یکی از هتل های مشهد نزدیک به حرم می باشد. این هتل در میدان بیت المقدس واقع گردیده است. این هتل در سال ۱۳۵۴ احداث گردیده است. ظرفیتی برابر۵۰۰ تخت دارد.این هتل دارای پارکینگ مجزا است وجزء هتل هایی با قیمت مناسب می باشد.

اطلاعاتی درباره هتل سه ستاره اطلس مشهد؟
اطلاعاتی درباره هتل سه ستاره اطلس مشهد؟

اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره اترک مشهد؟

هتل چهار ستاره اترک مشهد جزء هتل های مشهد و نزدیک به حرم می باشد. افتتاح این هتل در سال ۱۳۵۷ بوده است. در ۱۳ طبقه و دارای ۱۴۴ اتاق می باشد. این هتل نیز در حاشیه میدان بیت المقدس واقع گردیده است. علاوه بر دسترسی به حرم ، امکان دسترسی به بازار ۱۷ شهریور موجود می باشد.

اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره اترک مشهد؟
اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره اترک مشهد؟

 اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره توس مشهد ؟

هتل چهار ستاره توس مشهد جزء هتل های مشهد نزدیک به مشهد می باشد. این هتل در سال ۱۳۸۸ افتتاح گردیده است.دارای ۳ طبقه و ۸۴ باب اتاق می باشد.این هتل پذیرای ۲۲۰ نفر به شکل همزمان است. این هتل در خیابان شیرازی واقع گردیده است.

 اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره توس مشهد ؟
اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره توس مشهد ؟

اطلاعاتی درباره هتل دو ستاره قدس مشهد؟

هتل دو ستاره قدس مشهد نیز یکی از هتل های مشهد نزدیک به حرم می باشد. این هتل واقع در خیابان خسروی نو می باشد که مقابل ورودی باب الجواد حرم مطهر رضوی واقع گردیده است. این هتل در سال ۱۳۵۴ افتتاح گردیده است.

اطلاعاتی درباره هتل سهند مشهد؟

هتل سهند مشهد واقع در ۵۰۰ متری از حرم قدس رضوی یکی از هتل های مشهد نزدیک به حرم می باشد. این هتل دارای ۶۰ اتاق و ظرفیت ۱۵۰ نفر می باشد.

اطلاعاتی درباره هتل آپارتمان بشری مشهد؟

هتل آپارتمان بشری مشهد یکی از هتل های مشهد  نزدیک به حرم می باشد. این هتل در سال ۱۳۸۸ در کوچه سرشور( شهید اندرزگو) احداث گردیده است. این هتل امکان اسکان ۷۰۰ نفر را داراست.

برخی از ویژگی های قطارهای فدک

✅  استفاده از ظروف چینی

✅  سرو عصرانه یا صبحانه با توجه به ساعت حرکت قطار

✅  سرو پیش غذا، غذای اصلی و دسر

✅  سرو نوشیدنی گرم بعد از غذا بصورت نامحدود

اطلاعاتی درباره هتل حیات شرق مشهد؟

هتل حیات شرق مشهد نیز یکی از هتل های مشهد نزدیک به حرم می باشد.یکی از هتل های لوکس واقع در خیابان نواب صفوی می باشد. اگر به دنبال هتلی لوکس اب قیمت مناسب هستید،هتل حیات شرق مشهد مناسب ترین گزینه به حساب می آید.

اطلاعاتی درباره هتل کوثر مشهد؟

هتل کوثر مشهد از جمله هتل های مشهد نزدیک به حرم می باشد. این هتل ارزان در ضلع شمالی بازار رضا و در فاصله ۲۰۰ متری حرم مطهر واقع گردیده است.دسترسی به بازار رضا و بازار هفده شهریور از مزایای این هتل می باشد.

در هر کوپه دو نمایشگر ۱۵ اینچی فول اچ دی قرارگرفته است.

اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره الماس ۱ مشهد؟

این هتل نیز از جمله هتل های مشهد  و همچنین نزدیک به حرم می باشد.

این هتل لوکس در سال ۱۳۹۲ در ۱۰ طبقه وتعداد۱۶۵ اتاق احداث گردید. این هتل امکان اسکان ۴۳۵ نفر را داراست. این هتل نیز در خیابان امام رضا(ع) واقع گردیده است.

اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره الماس 1 مشهد؟
اطلاعاتی درباره هتل چهار ستاره الماس ۱ مشهد؟

مشهد مقدس را می توان شهر هتل ها نامید . این شهر پر از هتل ها و هتل آپارتمان هایی است که با هر رنج قیمت و امکانات در این شهر احداث گردیده اند. در این میان هتل هایی وجود دارند که با وجود امکانات عالی ، قیمتی مناسب نیز دارند. لیست این هتل ها در مقاله مذکور تقدیم نگاه مهربانتان گردید.اگر عازم این سفر معنوی و مفرح هستید،التماس دعا

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *