اطلاع رسانی

آغاز فروش بلیت‌های نوروزی 98 قطارهای فدک

فروش بلیت های نوروزی فدک

قطارهای ۵ ستاره فدک که برای اولین بار در کشور توانست شاخص‌های ۵ ستاره بودن را بین تمام قطارهای کشور کسب کند با تکنولوژی روز دنیا و طراحی متفاوت ایرانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

از غذای مخصوص مسافرت با قطار که توسط کترینگ ایرانی-اتریشی دونا با کمک برترین کترینگ ریلی اروپا در کشورمان تهیه می‌شود تا استخدام بهترین متخصصان فنی و مهماندارانی که برای پذیرایی از شما آموزش دیده‌اند؛ همه و همه در کنار هم جمع شده‌اند تا تجربه سفر به یادماندنی و خاطره انگیزی را با قطارهای فدک به دست آورید. مهمانداران فدک برای پذیرایی از شما آموزش دیده‌اند تا خدماتی شایسته دریافت کنید. هر چه که برای یک سفر 10، 15 ساعته با قطار نیاز دارید در اختیارتان است. یک تلویزیون داخلی پر از فیلم و موسیقی، کوپه‌ای مدرن با طراحی ایرانی، تخت های راحت بر اساس اصول ارگونومی و بسته‌ی خواب تمیز و شسته شده. استراحت کنید؛ فیلم ببنید؛ موسیقی بشنوید؛ با خانواده و دوستان خود صحبت کنید؛ خبرهای روز و مجله بخوانید و با انواع غذاها و میان وعده ها پذیرایی شوید. اگر هم خواستید بخوابید. آب در دلتان تکان نخواهد خورد.

خدمات قطارهای فدک در چهار کلاس متفاوت در مسیرهای تهران-مشهد، قم-مشهد، زنجان-مشهد و تهران-اهواز ارائه می‌شود که شما مهمانان عزیز می‌توانید بسته به انتظارات‌ خود ضمن انتخاب هر کدام از سطوح خدماتی، از سفر خود در مسیر لذت ببرید.

image

خدمات قطارهای فدک

image

طعمی متفاوت از طبخ ایرانی و بین المللی با سرآشپز اتریشی

کترینگ ایرانی-اتریشی فدک، DoNA، ضمن رعایت سازگاری وعده‌های غذایی‌‌ با ذائقه و سلیقه‌ی ایرانی، کیفیت و تنوع وعده‌های خوراکی، برای پذیرایی مناسب از مهمانان را فراهم آورده است. درآشپزخانه‌ی مجهز دونا، مرغوب‌ترین مواد غذایی با توجه به الگو‌های تغذیه‌ای در قطار تحت نظارت یک سرآشپز اتریشی انتخاب می‌شود و مشخصات بهداشتی و شناسنامه محصولات دقیقاً به ثبت می‌رسد و با بسته بندی مناسب به صورت گرم و تازه در اختیار مهمانان گرامی قرار می‌گیرد.

مهمان نوازی به سبک و سیاق ایرانی

مهمانداران فدک برای پذیرایی از شما آموزش دیده‌اند. در آغاز سفر، در کنار در ورودی سالن در انتظار شما هستند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند. فضای کوپه دراختیار شماست و مهماندار تنها در صورت درخواست یا موارد ضروری حضور پیدا خواهد کرد تا حریم شخصی شما حفظ گردد. مهمانداران فدک درخواست‌های شما را شنیده و بدون کم و کاست انجام خواهند داد. فدک سنت مهمان نوازی ایرانی را یکی از اصول خود می‌داند و تمام تلاشش این است که سفری خوش را تجربه نمایید.

لحظات خاطره انگیز و لذت بخش مسیر در کنار خانواده

برای تأمین امکانات رفاهی و سرگرمیِ مهمانان، در هر کوپه دو نمایشگر 15 اینچی فول اچ‌دی قرارگرفته است. بر روی این نمایشگرها سیستم صوتی و تصویری با بستر شبکه و امکانات گوناگون به همراه ریموت کنترل در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد. داشبورد کنترلی نیز بر روی نمایشگر لمسی کوپه‌ی سرویس در اختیار مهماندار قرار دارد تا امکان ارتباط با مهمانان، دریافت سفارش مهمانان و کنترل امنیت واگن را از طریق دوربین های مداربسته برای شما مهمانان عزیز فراهم آورد.

برنامه زمان‌بندی قطارهای فدک در نوروز 1398