اعطای نمایندگی فروش بلیت و تور قطارهای فدک

شرکت ریل پرداز نوآفرین(قطارهای پنج ستاره فدک) در نظر دارد به منظور تسهیل فروش بلیت قطارهای فدک و رزرو تورهای مشهد با شرایط ویژه و با ارائه پنل، اقدام به اعطای نمایندگی فروش بر روی سایت قطارهای فدک نماید.

قطارهای فدک در نمایشگاه گردشگری
قطارهای فدک در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، میزبان شما همکاران گرامی است.

معرفی قطارهای فدک

قطارهای ۵ ستاره فدک، به عنوان اولین قطار 5 ستاره، بین تمام قطارهای ایران، با تکنولوژی روز دنیا و طراحی متفاوت ایرانی شناخته شده است. از غذاها و نوشیدنی های خاص که توسط کترینگ ایرانی-اتریشی دونا در کشورمان تهیه می‌شود تا بهره بردن از برترین مهماندارانی که برای پذیرایی از مهمانان ویژه آموزش دیده‌اند، همه در کنار هم جمع شده‌اند تا تجربه سفری به یادماندنی و خاطره انگیز با قطارهای فدک به دست آید. هر چه که برای یک سفر 10، 12 ساعته با قطار نیاز است در اختیار مهمان است. یک تلویزیون داخلی، پر از فیلم و موسیقی، کوپه‌ای مدرن با طراحی ایرانی، تخت های راحت بر اساس اصول ارگونومی، بسته‌ی خواب تمیز و شسته شده و خدمات مهمانداری متمایز.

هتل سی‌نور-نمای حرم

تور قطارهای فدک

قطارهای 5 ستاره فدک سعی دارد با ایجاد شبکه ای از امکانات متنوع در شهر مشهد، سفری ایده آل و همراه با آرامش را برای زائران امام رضا (ع) فراهم آورد. در همین راستا طرح تورهای مشهد قطار با هتل فدک راه اندازی شده است. در این طرح شما می توانید با خرید بلیت رفت و برگشت قطارهای 5 ستاره فدک با هتل، به اقدام به رزرو تورهای مشهد با قطارهای فدک در هتل‌های گوناگون نمایید. در این طرح هتل ها در کلاس‌های مختلف به صورت فول برد (صبحانه، ناهار، شام) و یا فقط صبحانه ارائه شده است و هر یک از هتل ها امکانات ویژه ای جهت مهمانان قطارهای 5 ستاره فدک فراهم آورده اند که در توضیحات هر یک ذکر شده است.

 

از جمله این امکانات عبارتند از:

  • سرویس استقبال و بدرقه
  • سرویس حرم
  • صبحانه روز اول / ناهار روز آخر
  • تخفیف استفاده از سایر امکانات هتل

مسیرهای حرکت قطارهای پنج ستاره فدک

شرایط فروش

به منظور دسترسی فروش بلیت و تورهای قطارهای فدک، می‌توانید با ارائه اطلاعات لازم درخواست خود را ثبت کنید و با دریافت پنل سایت قطارهای فدک، دسترسی فروش داشته باشید.

نحوه محاسبه کارمزد​

بر اساس سطوح تعیین شده و عقد قرارداد، با قابلیت تسهیم از درگاه، به هنگام فروش بلیت و یا تور، کارمزد فروش “در لحظه ی خرید” به حساب تعیین شده توسط فروشنده واریز خواهد گردید.

می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با شماره 91006886-021 داخلی 406 تماس حاصل نمایید یا اطلاعات خود را درج نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.
همچنین می‌توانید در نمایشگاه بین المللی تهران، با حضور در غرفه فدک (محل دانمی نمایشگاه‌های بین الملیی، سالن 38 غرفه 41) نمایندگی فروش بلیط قطارهای فدک را دریافت نمایید.