بیزینس کلاس

بیزینس کلاس

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی بیزینس کلاس

قطار فدک امکانات ویژه و متنوعی را برای مسافران خود در نظر دارد .بیزینس کلاس در واقع چیزی بین کلاس اکونومی و فرست کلاس می باشد .

ویژگی بیزینس کلاس

یکی از این ویژگی ها بیزینس کلاس است که بیشتر برای کسانی مناسب است که هزینه معقولی را برای سفرهای خود در نظر گرفته اند  و نیازی به امکاناتی که در واگن های فرست کلاس ارائه می شود ندارند.ورودی های جداگانه ای برای مسافرین این نوع کلاس وجود دارد.بیزینس کلاس قطار فدک تلاش میکند بهترین و ویژه ترین امکانات را به مسافران خود ارائه دهد تا سفر بی نظیری را تجربه کنند.

از آنجا که مسافران  قطار  چند ساعت متوالی از صندلی های قطار استفاده می کنند نحوه ی طراحی و ساخت صندلی ها به گونه ای است که در صورت لزوم  به تخت تبدیل شوند و بسیار بزرگ و جادار می باشند.مهمانداران قطار بیزینس کلاس  دوره ها و آموزش های مخصوص و مختلفی را با موفقیت پشت سر می گذرانند تا بتوانند به بهترین نحو به شما خدمت رسانی کنند.

این کلاس تمام سعی خود را می کند که فضایی ارام را برای حفظ آرامش شما فراهم آورد.بیزینس کلاس منو های غذایی  مختلفی را در اختیار مسافران قرار می دهد تا غذای مطلوب  و مورد علاقه ی خود را انتخاب کنند.از دیگر خدمات بیزینس کلاس که در واگن های قطار فدک موجود است وجود تلویزیون و برنامه های متنوع سر گرم کننده می باشد.

تفاوت بیزینس کلاس و فرست کلاس

بیزینس کلاس نسبت به فرست کلاس از خدمات کمتری برخوردار خواهد بود و برای سفرهای کوتاه مدت و کسانی مناسب است که می خواهند به سفرهای کاری بروند و قیمت کمتر و به صرفه تری را برای سفر های خود پرداخت کنند.همچنین قطار های این کلاس چندین نوع و مدل می باشند.بلیط های این نوع کلاس از قطار فدک را می توانید از سایت ها ، شرکت ها و آژانس ها تهیه کنید.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *