مهمانداران قطار فدک

قطارهای ۵ ستاره فدک با ارائه‌ سرویس با استاندارد خوطو هوایی بین المللی و وجود کادر مجرب مهمانداری این امکان را برای مسافران فراهم می‌کند. مهمانداران قطار فدک در دوره‌های پیشرفته آموزش می‌بیند و هم‌چنین این مجموعه شامل مهماندار قطار خانم نیز می‌باشد تا ارائه خدمات در حین سفر با قطار، باکیفیت و بدون نقص انجام شود. قطارهای این مجموعه با طراحی بسیار شیک و به‌روز، شامل امکانات مدرن و منحصربه‌فردی است که لحظات آرام و زیبایی را در حین سفر برای شما رقم می‌زنند. هم‌چنین قطار فدک با داشتن مهمانداران مجرب آماده خدمت‌رسانی بی‌نقص به مسافران عزیز است.

همه چیز درباره قطارهای فدک

شهر قزوین

قزوین، شهری که نامش را همیشه شنیده و ازکنارش عبور کرده ایم، یکی از شهر‌های باستانی کشور ایران به شمار می‌رود که به دلیل دارا بودن مکان های تاریخی زیبا و دیدنی هر ساله گردشگران و مسافران زیادی را به سوی خود جذب می کند.

شهر زنجان

در استان زنجان علاوه بر آثار تاریخی, مساجد و بناهای قدیمی جاذبه های طبیعی از قبیل آبشارها, رودخانه ها, غار, تالاب ها و روستاهای بکر وجود دارد. اگر علاقمند به طبیعت گردی هستید حتما در تابستان سری به استان زنجان بزنید.

شهر اهواز

اهواز شهری پر از جاذبه‌های دیدنی است. شاید این جاذبه‌های این شهر به اندازه جاذبه‌های شهرهایی مانند اصفهان و شیراز آوازه زیادی نداشته باشند اما چیزی از آن‌ها نیز کمتر ندارند! در هر محله و منطقه این شهر می‌توان آثاری از تاریخ را پیدا کرد.

قطار ویژه سلامت

آرامش و سلامتی در سفر با قطار ویژه سلامت فدک... دغدغه ما در قطارهای فدک، همیشه پیش بینی، طراحی و ارائه خدماتی در راستای رفاه، ایمنی و سلامت میهمانانمان بوده است.

مجله خبری فدک

تازه ترین خبرهای مجله خبری قطارهای فدک
mashad-fadak
ghom
سفر به قم و مشهد مقدس
قطارهای پنج ستاره فدک

قطارهای پنج ستاره فدک تمام ویژگی‌های یک قطار تمام عیار را دارد و باعث می‌شود مسیر رفت و برگشت شما بدون هیچ دغدغه ای و در نهایت آرامش طی شود.اگر دوست دارید سفر راحت و بدون دغدغه‌ای را تجربه کنید، از مسیر سفر خود لذت ببرید، در تمام مدت پذیرایی شایسته‌ای از شما صورت پذیرید و حتی اگر دوست دارید با خرید بلیط، هم زمان هم یک اتاق لوکس در یک هتل عالی رزرو کنید و بدون دردسر به مشهد مقدس برسید، می‌توانید قطارهای پنج ستاره فدک را انتخاب کنید.

قطارهای سریع السیر

قطار های سریع السیر، مسافت ها را سریع تر و با توقف کمتر و یا بدون توقف طی میکنند. هم چنین امنیت و به صرفه بودن آنها باعث جلب توجه افراد و کسب محبوبیت این وسیله نقلیه شده است.

اینستاگرام قطارهای فدک

ما را در اینستاگرام دنبال کنید