قطارهای فدک

مهمانداران قطار فدک

ناوگان حمل و نقل ریلی و استفاده از قطار، یکی از اصلی ترین بازوهای سیستم حمل و نقل هر کشور است. با وجود گسترش دانش و روی کار آمدن حمل‌ و نقل هوایی، همچنان قطار طرفداران خودش را دارد و هم پای دیگر روش‌های سیستم حمل ‌و نقل با قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. با گسترش خطوط ریلی به شهرهای دور افتاده، توجه افراد زیادی به این روش حمل و نقل جلب شده است. وجود ایستگاه های متعدد در مسیرهای طولانی، سفرهای زیادی را تحت پوشش قرار داده است. زمانی که با قطار سفر می‌کنید می‌توانید از مسیر خود لذت بیشتری ببرید و در طول سفر با خانواده و دوستانتان خاطراتی تکرار نشدنی را رقم بزنید. مسافرت با قطار راحتی و آسایش زیادی دارد و در طول راه با قدم زدن در راهروهای قطار می توان خستگی را از تن به در کرد. وجود سرویس های بهداشتی یکی دیگر از مزیت های سفر با قطار است. علاوه بر این، مسافرت با قطار نسبت به حمل و نقل جاده ای بسیار ایمن تر است و نسبت به مسافرت هوایی بسیار مقرون به صرفه تر.

همچنان که صنعت حمل‌ و نقل پیشرفت می‌کند، انتظارات مسافران نیز از این وسایل بالا رفته و این صنعت ناگزیر است به این نیاز مهم رسیدگی کند. انتظاراتی از قبیل امنیت و راحتی بیشتر در طول سفر. یکی از این خدمات، وجود مهماندارانی است که به وظایف خود تسلط کامل داشته باشند. آن ها باید بتوانند خدمات متنوعی را با صبر و حوصله به مهمانان عرضه کنند تا آن‌ها اوقات خوشی را در حین سفر تجربه کرده و سفر راحت تری داشته باشند.

 قطارهای ۵ ستاره فدک با ارائه‌ سرویس هایی مطابق با استاندارد خطوط هوایی بین المللی و وجود کادر مجرب مهمانداری، این امکان را برای مسافران فراهم می‌کند. مهمانداران قطار فدک در دوره‌های پیشرفته آموزش می‌بیند تا ارائه خدمات در حین سفر با قطار، باکیفیت و بدون هیچ نقصی انجام شود.

 

آنچه در ادامه این مقاله مطالعه خواهید کرد ابتدا آشنایی مختصری با مجموعه قطارهای فدک است، سپس در ادامه با خدماتی که توسط مهماندارن قطار فدک به مسافران محترم ارائه می شود آشنا می شویم.

پس با این مقاله که طی سرفصل های زیر تدوین شده است، همراه باشید:

 

 • قطار فدک

 • مهماندار قطار فدک

 • مهماندار قطار خانم در فدک

 • وظایف مهماندار قطار چیست؟

 • شرایط استخدام مهماندار فدک چیست؟

 

قطار فدک

قطار فدک فدک در سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت در زمینه حمل ‌و نقل کرده است و با وجود نوپا بودن در این عرصه، افتخارات بسیاری کسب کرده است. از جمله: اخذ گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه، گواهینامه مدیریت کیفیت برای مشتری مداری، گواهینامه مدیریت کیفیت در آموزش نیروی انسانی و استقرار عالی سازمانی در حوزه‌ حمل‌ و نقل ریلی را کسب نموده است.

قطارهای این مجموعه با طراحی بسیار شیک و به‌روز، شامل امکانات مدرن و منحصر به ‌فردی هستند که لحظات آرام و زیبایی را در حین سفر برای مسافران رقم می‌زنند. همچنین قطار فدک با داشتن مهمانداران مجرب خانم و آقا، آماده خدمت‌رسانی بی ‌نقص به مسافران عزیز می باشد.

هنگام سفر با قطار فدک، از مسافران با فرش قرمز و خوش آمد گویی استقبال می‌شود و با نوشیدنی پذیرایی می گردد. مهمانداران خانم و آقا در حین سفر در هر زمانی که مسافران مایل باشند آماده خدمت رسانی هستند تا بهترین سرویس‌دهی را به مسافران ارائه کنند. در ادامه لیستی از خدمات متنوعی که قطار فدک به مهمانان های خود ارائه می کند را به شما معرفی می کنیم:

 • قابلیت حرکت با سرعت حداکثر ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت
 • تعبیه عایق صوتی مناسب جهت حذف صداهای مزاحم و افزایش سطح کیفی سفر
 • تعبیه عایق حرارتی مناسب  برای حفظ دمای مطلوب کوپه ها و آسایش مسافران
 • طراحی تزئینات داخلی لوکس و مدرن به منظور جریان هوای تازه در واگن و ایجاد آسایش هر چه بیشتر مسافران
 • قابلیت تنظیم دمای فضای داخل کوپه به صورت مجزا از ۲۲ تا ۲۶ درجه در تابستان و زمستان
 • قابلیت تنظیم روشنایی در داخل کوپه و استفاده از چراغ های اختصاصی برای هر تخت
 • تعبیه پریز برق داخل کوپه ها برای استفاده مسافران
 • سامانه ی صوتی و تصویری بسیار متنوع و کامل با امکان انتخاب و نمایش مجموعه ای از فیلم ها و موسیقی های روز
 • امکان استفاده مجزا هر یک از مسافران از سامانه صوتی و تصویری بدون تداخل با دیگران
 • امکان مشاهده مسیر سفر و موقعیت لحظه ای در مسیر یاب سامانه صوتی و تصویری
 • طراحی تخت هایی بزرگتر از تخت های قطارهای مشابه (۶۰۰×۱۷۶۰)
 • ارائه ملزومات خواب به تعداد مسافران
 • سرو غذاهای متنوع داخلی و خارجی مطابق با ذائقه و سلیقه ایرانی
 • سرو نوشیدنی و میان وعده در طول سفر
 • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی وکیوم
 • ارائه خدمات توسط مهمانداران حرفه ای و آموزش دیده

 

قطار فدک

کوپه قطار فدک

مهماندار قطار فدک                                  

مهماندار قطار! ممکن است این کلمه ابتدا عجیب به نظر بیاید زیرا تابه‌حال مهمانداران در هواپیما، هتل و اقامتگاه‌ها به کار گرفته می‌شدند. اما همان‌طور که گفته شد امروزه به دلیل  افزایش اهمیت راحتی و آسایش در طول سفر با قطار و برخورداری از اوقاتی بهتر در حین سفر، حضور مهماندار در قطار بسیار مؤثر و کارآمد خواهد بود.

مهمانداران مجموعه فدک زیر نظر برترین اساتید بین المللی آموزش می‌بینند و به زبان‌های انگلیسی و عربی مسلط هستند. آن‌ها در بهترین دوره‌های آموزش خدمت‌رسانی و تشریفات دوره دیده اند تا خدماتی درخور مهمان‌نوازی ایرانی به مهمانان قطارهای فدک ارائه کنند.

هم‌چنین  پوشش مهمانداران به‌گونه‌ای طراحی‌شده که با فضای قطار مطابقت کامل داشته و فضایی کاملاً حرفه‌ای را فراهم می نماید در مسیرهای طولانی،  این خدمات می‌تواند کمک شایانی به مسافران نماید. به‌طور مثال مهماندار قطار در مسیر مشهد و مسیرهای طولانی مانند آن در طول سفر، مقدمات سفری رؤیایی را برای مهمانان فراهم می‌کنند.

انتخاب مهمانداران قطارهای فدک با دقت بسیار زیادی صورت می گیرد. هم‌چنین رعایت مواردی مانند تدوین مدل شایستگی اختصاصی برای کارکنان کلیدی، بهره‌گیری از روش‌های نوین در جذب نیروی مستعد، استخدام کارکنان با تحصیلات دانشگاهی، آموزش کارکنان به زبان‌های عربی و انگلیسی و ارائه‌ی آموزش‌ها با بالاترین کیفیت و شیوه‌های نو و کارآمد در تمامی ابعاد، در شرایط استخدام مهماندار فدک، باعث شده است مهماندارانی با بهترین شایستگی هاانتخاب شوند.

آموزش برای ارائه خدمات بهتر در مجموعه قطار فدک به مهمانداران این مجموعه انتهایی ندارد و این کارکنان محترم و ارزشمند، هرلحظه در حال یادگیری شیوه‌های نوین خدمات‌دهی به مسافران در حین سفر با قطارهای ۵ ستاره فدک هستند.

 

مهمانداران خانم در قطارهای فدک

حضور مهماندار خانم در کادر مجرب فدک، به‌منظور خدمات بهتر نزد مسافران گرامی، انجام‌گرفته است. این امر برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران اسلامی در قطارهای پنج ستاره فدک صورت پذیرفت. این پرسنل کاملاً حرفه‌ای بوده و به دو زبان انگلیسی و عربی مسلط هستند و در هرزمانی از سفر که لازم باشد با دانش و مهارت خود، آماده‌ی خدمت‌رسانی به مسافران ( به ویژه مسافران خانم) می باشند.

مهمانداران خانم در قطارهای فدک

مهماندار قطار خانم در فدک

وظایف مهماندار قطار چیست؟

مهمانداران قطار استخدام می‌شوند تا در صورت نیاز و یا هنگام بروز مشکل به مسافران سرویس‌دهی کنند.در قطارهای ۵ ستاره فدک، علاوه بر کوپه‌های مسافران، کوپه‌های مخصوصی هم برای مهمانداران طراحی‌شده است که دارای کترینگ برای سرو نوشیدنی‌های گرم و سرد است.

هم‌چنین هنگام ورود مسافران، مهمانداران با روی خوش و با نوشیدنی از آن‌ها استقبال کرده و تک‌تک مسافران را تا کوپه‌هایشان راهنمایی می‌کنند.

مسافران در طول مسیر و درصورتی‌که به خدمات یا کمک مهمانداران قطار فدک نیاز داشته باشند، می‌توانند از طریق سیستمی که در هر کوپه تعبیه شده است، مهماندار را فراخوانده و درخواستشان را مطرح کنند. البته این‌ها تنها بخشی از وظایف مهماندار قطار است.

 

شرایط استخدام مهماندار فدک چیست؟

شرایط استخدام مهماندار فدک چیست؟

شرایط استخدام مهماندار فدک چیست؟

مجموعه حمل‌ونقل فدک همواره در پی جذب نیروی مستعد بوده، مهماندار قطار استخدام کرده و در جهت آموزش عالی آن‌ها اقدام می‌کند.

چنانچه تمایل دارید به‌عنوان مهماندار خانم یا آقا در مجموعه فدک فعالیت داشته باشید، و شروط ارائه‌شده در ذیل رادارید، می‌توانید برای استخدام در این مجموعه اقدام کنید.

 • تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

 • اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور.

 • عدم سوءپیشینه‌ی کیفری و اعتیاد به مواد مخدر.

 • دارا بودن کارت پایان خدمت عمومی و یا معافیت دائم غیرپزشکی ویژه آقایان.

 • دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن برای خانم‌ها و حداکثر ۲۹ سال برای آقایان

 • دارا بودن حداقل قد برای خانم‌ها حداقل ۱۶۵ و آقایان حداقل ۱۷۵سانتی‌متر.

 • دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم ترجیحاً رشته‌های مدیریت صنایع، هتلداری، راهنمایی گردشگری و جهانگردی، روابط عمومی و علوم اجتماعی.

 • دارا بودن حداقل ۵ سال سکونت در منطق ۲۲ گانه شهرداری تهران.

 • عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه‌ها و مؤسسات عالی داخلی و خارجی.

 • نداشتن تعهد خدمت و اشتغال.

 

رعایت تمامی این نکات باعث می‌شود کادری مجرب و پرشور آماده‌ی فعالیت و خدمت‌رسانی به مسافرانی شوند که قصد عزیمت به مشهد مقدس و سایر شهرها را دارند.

به‌طورکلی مجموعه‌ی قطار فدک  با بهره‌گیری از آخرین امکانات روز و آموزش پرسنل خود با متدهای پیشرفته، مجموعه‌ای از بهترین مهمانداران را شناسایی کرده و تعلیم می‌دهد. این امر گامی بزرگ در جهت پیشرفت سیستم حمل‌ونقل و به‌طور ویژه قطارها محسوب می‌شود.

در این صورت همه‌چیز آماده است تا مسافران داخلی و خارجی بتوانند سفری ایمن و راحت را تجربه کنند که در آن‌همه امکانات موردنیاز فراهم است.

 

شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت.

در صورت نیاز و برای پاسخگویی به سوالات راجع به سفر با قطارهای فدک می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت است.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است.

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده ای برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند و می توانند به راحتی استراحت کنند.

نوشته های مشابه

110 دیدگاه در “مهمانداران قطار فدک

 1. هادی گفت:

  خیلی علاقه دارم در مهمانداری قطار ۵ ستاره فعالیت کنم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. لطفا با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 2. فاطمه گفت:

  خیلی خیلی علاقمندم مهماندار قطار پنج ستاره فدک بشم نمیدونم چجور اقدام کنم؟ ارشد مدیریت بازرگانی دارم.

 3. فاطمه گفت:

  چطور میتونم برای استخدام مهمانداری اقدام کنم؟ ارشد مدیریت بازرگانی دارم.

 4. مهدی گفت:

  سلام خدا قوت
  من تمامی گزینه های استخدامی رو دارم فقط مدرک تحصیلی دیپلم دارم واسه مهمانداری آیا میتونم جذب بشم؟
  اگه امکانش هست راهنمایی کنید
  سپاسگزارم.

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. لطفا با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 5. مهدی گفت:

  سلام خدا قوت
  من تمامی گزینه های استخدامی رو دارم فقط مدرک تحصیلی دیپلم دارم واسه مهمانداری آیا میتونم جذب بشم؟
  اگه امکانش هست راهنمایی کنید
  سپاسگزارم.
  .

 6. samira گفت:

  سلام،ترم آخرکارشناسی مدیریت جهانگردی ام،آشنایی نسبی به زبان های انگلیسی،فرانسوی،ترکی استانبول،عربی، ساکن مشهد وعلاقه مند به مهمانداری،لطفا راهنمایی کنید

 7. samira گفت:

  سلام ترم آخر کارشناسی مدیریت جهانگردی ام،آشنایی نسبی به زبان های انگلیسی،فرانسوی،ترکی،عربی، ساکن مشهد وعلاقه مند به مهمانداری،لطفا راهنمایی کنید

 8. samira گفت:

  سلام ترم آخرم کارشناسی مدیریت جهانگردی ام،آشنایی نسبی ببه زبان های انگلیسی،فرانسوی ترکی،عربی، ساکن مشهدوعلاقه مند به مهمانداری لطفا راهنمایی کنید

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

   1. مهدیه گفت:

    تو پیجتون که چیزی راجب جذب مهماندار نبود 🙁

 9. حسین گفت:

  سلام خیلی علاقه مندم که در بخش مهمانداری قطار کار کنم و در زمینه مهمانداری تجربه کاری دارم ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنین

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

   1. رضا گفت:

    چرا قطار فدک اتاق سیگار ندارد

    1. مدیر سایت گفت:

     بر اساس قوانین راه آهن جمهوری اسلامی، کشیدن سیگار در تمامی قطارها ممنوع است

 10. حسن مولايي گفت:

  باسلام بنده ديپلم و فوق ديپلم و ليسانس مديريت هتلداري دارم با 10 سال سابقه کاردرهتلهاي 5 ستاره خيلي دوست دارم مهماندار قطار بشم اگر امکان داره بنده رو راهنمايي کنيد باتشکر

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 11. مجید گفت:

  سلام من فوق دیپلم فناوری دارم دوست دارم مهماندار بشم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 12. سلام و خسته نباشيد
  ميخواستم بدونم براي استخدام مهمانداري چه جوري بايد اقدام كنم
  ١سال و نيم مهماندار هوايي بودم
  باتشكر

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 13. الناز هنركار گفت:

  سلام من خيلي علاقه دارم ك مهماندار فدك بشم اما مدارك تحصيليم ناقص هست لطفا راهنمايي كنيد ممنون ميشم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   ابتدا باید تحصیلات خود را به اتمام برسانید

 14. رضا مقیسه گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید به مجموعه فدک
  بنده ۲۹ساله و کارشناسی مهندسی شیمی هستم، بسیار علاقمند به مهمانداری در مجموعه فدک هستم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  متشکرم
  خدا قوت

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 15. حمید رضا گفت:

  عرض سلام و خسته نباشید، حمیدرضا حیدری هستم دارای مدرک کارشناسی حسابداری، روابط عمومی و اجتماعی بالا، خوش برخور، با حوصله و بسیار صبور هستم، مانند خیلی از دوستان علاقه زیادی به مهمانداری در مجموعه قطارهای فدک را دارم.

  1. ملیکا گفت:

   سللم خسته نباشید کی اقدام کردید به ثبت نام؟؟؟

   1. مدیر سایت گفت:

    سلام. درحال حاضر ثبت نام انجام نمی شود.
    شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
    آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

   2. مدیر سایت گفت:

    در حال حاضر ثبت نام انجام نشده است.
    شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
    آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

  2. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 16. حمید گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید،
  خیلی علاقه به این کار دارم و امیدوارم بتونم در خدمت مجموعه فدک باشم‌.
  با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت برای این مجموعه

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 17. محسن گفت:

  با سلام و وقت بخیر بنده خیلی علاقمند هستم برای مهمانداری قطار .دارای روابط عمومی بالا هستم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 18. امیرحسین گفت:

  با سلام، بنده دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی می باشم.سابقه کار در رزوشن هتل را دارم، لطفا برای استخدام راهنمایی کنید، باتشکر

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains
   حتما با شرایط شما، امکان جذب شما وجود دارد

 19. صفورا گفت:

  سلام و وقت بخیر تمامی شراغیط بالا جهت استخدام در مهنداری فدک رو دارم

 20. صفورا گفت:

  سلام و وقت بخیر تمامی شرایط بالا جهت استخدام در مهمانداری فدک رو دارم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 21. سید ابوالقاسم احمدی گفت:

  با سلام
  بنده به مدت 10 سال در شرکت های مختلف مانند رجا و جوپارو…..با کلی تجربه در مورد برق و تهویه کار کردم واخرین باری که از راه اهن رفتم به خاطر دانشگاهم بود که خواستم تجربه ام را باتئوریهای روز دنیا بروزتر کنم ولی بعد از مراجعه ام به راه اهن فعلا هیچ شرکتی اعلام نیاز نکرده موندم که در گشورهای غربی تجربه و دانش بیشتر خریدار داره ولی مملکت ما ملاکش سن افراد و فردی با پارت قوی میباشد .

 22. پريسا گفت:

  سلام خسته نباشيد من تمام شرايط رو دارم كجا بايد مراجعه كنم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 23. محمود گفت:

  سلام خیلی علاقه مند هستم مهماندار قطار فدک شوم. همه ی شرایط و دارم فقط مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی دارم.

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   منتظر فراخوان جذب مهماندار باشید.
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 24. نشاط گفت:

  سلام من تمام شرایط بالا را دارا هستم و خوشحال میشم به عنوان مهماندار انتخاب شم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 25. غزاله ملکی مقدم گفت:

  سلام من میخواستم برای استخدام اقدام کنم اما هیج اطلاعاتی ازاینکه چطور مراحل رو بگذرونم ندارم۰۹۳۶۲۰۰۲۸۵۴

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. برای استخدام در قطارهای 5 ستاره فدک باید منتظر فراخوان استخدام باشید. در صورت پذیرفته شدن در مراحل جذب، آموزش های لازم توسط اساتید بین المللی به شما داده خواهد شد.
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 26. سعيد قاضياني گفت:

  سلام
  تمام شرايط بالا براي فعاليت براي مهمانداري قطار فدك را دارم
  بجز رشته مربوطه
  من كارشناسي نرمفزار كامپيتور دارم امكان استخدام براي بنده وجود دارد؟
  تشكر

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   بله این امکان وجود دارد
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

  2. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 27. Alireza گفت:

  سلام
  بنده علاقه مند به شغل مهمانداری میباشم و کاردانی مهمانداری هواپیما دارم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   شما می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام فدک، آخرین فراخوان جذب مهماندار را دنبال نمایید.
   آدرس صفحه اینستاگرام فدک: @fadak_trains

 28. زهرا گفت:

  سلام من دوره مهمانداري هواپيما را گذرانده ام
  چه تاريخي شروع به جذب مهماندار منمايد

 29. Sahar گفت:

  با سلام من فوق العاده علاقمند به مهمانداری در قطار فدک هستم امیدوارم یک روزی استخدام بشم من رزومه فرستادم در قسمت همکاری امیدوارم به زودی بهم خبر بدن فقط من کاردانی برق دارم ولی سه سال مشاور پوست و مو بودم و روابط عمومیم عالیه

 30. Sahar گفت:

  با سلام من رزومه کاری فرستادم جهت مهمانداری قطار یکی از آرزوهام هست مهمانداری فقط کاردانی تکنولوژی کنترل گرایش برق دارم ولی فوق العاده پر انرژی و با روابط عمومی قوی هر روز منتظرم تا با من تماس بگیرن

 31. علی عبدالحسینی گفت:

  سلام. رشته من اتومکانیک بوده ولی سابقه کارم کانترمنی فرودگاست.منم میتونم استخدام شوم؟

 32. Reza keyhaniyan گفت:

  سلام،حیلی به مهمانداری علاقه دارم.

 33. علی گفت:

  سلام ادمین جان

  یه سوال داشتم من فوق دیپلم مکانیک خودرو هستم میتونم ثبت نام کنم برای مهمانداری قطار ؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. لطفا با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 34. فاطمه احمدی گفت:

  علاقه مند به همکاری در قطار ۵ ستاره فدک هستم.

 35. سیما گفت:

  سلام دیپلم دارم دوترم مهمانداری خوندم اما نشد ک ادامه بدم میتونم اسخدام بشم توروخدا کمک کنید

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. لطفا با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 36. حانیه گفت:

  سلام هنوز هم استخدام مهماندار تهران دارید؟؟من همه ی شرایطش رو دارم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. شما می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 37. سعیده صفری گفت:

  سلام وعرض ادب و خسته نباشید
  علاقه مند به همکاری درحوزه مهماندار قطارهای پنج ستاره فدک هستم با مدرک تحصیلی کارشناسی علوم اجتماعی ازدانشگاه شهیدبهشتی ۲۵ سال سن
  بسیارفعال و پرانرژی و دارای روابط عمومی بالا
  خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

  چطور میتونم رزومه ارسال کنم خدمت شما
  سپاس فراوان
  09125672491

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. لطفا با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 38. عظیم گفت:

  با سلام . رشته تحصیلی من کارشناسی نمایش و علاقمند به کار در حرفه مهمانداری هستم . بجز مدرک تحصیلی که مربوط به حرفه ای مهمانداری است .دیگر ویژگی های گفته شده را دارم .

 39. zahra گفت:

  سلام
  خیلی علاقه دارم به مهماندار هواپیما وقطار هستم ولی دورهاش خوزستان نیست چه وضعشه

 40. حوريه گراوند گفت:

  سلام بغير از رشتم كه گرافيك هست بقيه شرايطو دارم و علاقه مند به كار مهمانداري هستم ٢٣سالمه~~ ممنون ميشم فرصت به ما هم داده شود…

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   فراخوان جذب مهماندار از طریق صفحه اینستاگرام فدک اعلام می شود.
   @fadak_trains

 41. هادی شریفی گفت:

  من شدیدا به کار مهمانداری علاقهمندم لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم ثبت نام کنم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. لطفا با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 42. l.s گفت:

  سلام.من به مهمانداری علاقه زیادی دارم. لطفا منو راهنمایی کنید تا بتونم جذب شوم.

 43. نازنین گفت:

  سلام وقتتون به خیر باشه..من درحال گذروندن دوره کارشناسی پیوسته حقوق دانشگاه پیام نور هستم با زبان عربی اشنایی دارم و تمام شرایط استخدام رو دارم ضمن اینکه روابط عمومی بسیار قوی دارم ایا امکان جذب من وجود داره و اگر وجود داره چگونه اقدام کنم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام روز بخیر

   لطفا با شماره 91006886 داخلی 436 تماس بگیرید

 44. جمالی گفت:

  من علاقه به کار در قطار دارم اما سنم بالای ۳۰ راهنمای کنید لطفا

 45. فردین نادری گفت:

  سلام من برای استخدام چه کاری باید انجام بدم؟
  09106676772

  1. مدیر سایت گفت:

   می توانید در سایت فدک و در قسمت همکاری با ما رزرومه خود را ارسال نمایید.

 46. پریسا گفت:

  سلام من علاقه خیلی زیاد به مهمانداری قطار دارم چطور میتونم استخدام بشم تمام شرایط رو دارم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   لطفا صفحه اینستاگرام فدک را دنبال کنید
   در این صفحه فراخوان های استخدام مهماندار ارائه خواهد شد

 47. محمد گفت:

  باسلام بنده ۲۸ سال سن ساکن تهران دارای مدرک کارشناسی ارشد ۳ سابقه کار در حوزه تشریفات مهمانداری ۳ سال سابقه در همایش ها بنده علاقه مهمانداری در قطار فدک را دارم چطور میتوانم استخدام شوم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   لطفا رزومه خود را از طریق قسمت همکاری با ما سایت فدک ارسال بفرمایید
   http://www.fadaktrains.com

 48. سیدعلی متقیان گفت:

  سلام وقت بخیر
  جوان 33ساله هستم بیکار هنوز ازدواج نکردم توروخدا یه کاری برام بکنین
  مدرک تحصیلی ام دیپلم است
  5سال سابقه بیمه دارم
  شماره تماس:09357811899
  شماره منزل:42624888_051

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. شما می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 49. محمدعلی گفت:

  سلام. استخدام مهماندارآقا اهل مشهد هم دارید؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   بله حتما
   شما می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 50. سحر رسولی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  خواستار دعوت به همکاری با شما را دارم
  ساکن تهران، شماره تلفن 09191052215
  با تشکر فراوان

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. شما می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

  2. مدیر سایت گفت:

   سلام. لطفا با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 51. narsis.h گفت:

  سلام من کارشناسی مدیریت گردشگری دارم علاقه زیادی به همکاری با مجموعه فدک دارم میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. شما می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی فدک (مانند صفحه اینستاگرام) در جریان زمان های جذب نیرو قرار بگیرید. همچنین از طریق سایت فدک و در قسمت ارتباط با ما رزومه خود ارسال بفرمایید

 52. فرخنده غلامی گفت:

  سلام . من فرم درخواست همکاری رو پر کردم . ولی وقتی رزومه رو اضافه می کردم فرم فرستاده نمی شد . چند بار امتحان کردم ولی نتیجه ای نداد . دوباره فرم رو بدون فایل پیوست رزومه فرستادم و فرم فرستاده شد . ولی الان جای سابقه کاری و رزومه خالیه . من مدرس زبان انگلیسی هستم . میشه کمک کنید . ممنون .

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   منتظر فراخوان جذب مهماندار در صفحه اینستاگرام فدک باشید
   سپش با راه های ارتباطی اعلام شده رزومه خود را مجددا ارسال بفرمایید

 53. شیرین گفت:

  سلام..همسر من پارسال که فراخوان مهماندار داده بودین تو سایتتوم رزومه فرستاد ولی از شما خبری نشد.

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   پس از ارسال رزومه از طریق سایت، همکاران ما در واحد منابع انسانی رزومه ها را بررسی کرده و با افرادی که شرایط لازم را داشته اند تماس می گیرند

 54. صفوراشهرکی‌شاهباز گفت:

  سلام خسته نباشید من علاقه زیادی به همکاری با شما را دارم و همچنین نیاز مالی دارم
  ممنون

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   منتظر اطلاع رسانی جذب مهماندار در صفحه اینستاگرام فدک باشید
   @fadak_trains

 55. ساجده گفت:

  با سلام .
  از همه ی استان های ایران گزینش و استخدام دارید ؟؟؟
  صرفا باید رشته تحصیلی مرتبط باشه؟؟؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام
   استخدام در شهرهایی صورت میگیرید که مبادی و مقاصد قطارهای فدک هستند. مانند تهران، مشهد، زنجان، قزوین، کرج
   رشته تحصیلی مرتبط امتیاز محسوب می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *