بلیط قطار کرج مشهد

چرا قطارهای فدک

معرفی

قصد سفر دارید؟ قطارهای فدک با ارائه خدماتی منحصر به فرد از قطار و هتل گرفته تا سوغات و گشت های نیمروزه و خدمات ترانسفر، همراه شماست. هدف قطارهای پنج ستاره فدک ارتقای سطح کیفیت سفرهای شماست. در سفر با فدک شما در طول سفر و یا در مقصد خدماتی بینظیر خواهید داشت که برای شما سفری به یادماندنی را می سازد.

مهمانداران

مهمانداران قطارهای پنج ستاره فدک برای تدارک سفری بینظیر برای شما آموزش دیده اند. در ابتدای سفر و به محض ورود به قطار، مهمانداران منتظر شما هستند. پس از راهنمایی برای ورود به کوپه خود، در طول سفر نیز چندین بار برای پذیرایی از شما آماده خواهند بود. علاوه بر این در صورت نیاز، شما می توانید در طول سفر خود با زدن دکمه احضار مهماندار، از آن ها کمک بگیرید.

سرو غذا

کترینگ ایرانی – اتریشی دنا، بصورت اختصاصی کلیه اقلام پذیرایی سرو شده در قطارهای فدک را آماده می کند. در ارائه ی غذاهای سرو شده در قطارهای فدک سعی شده است غذاهای بین المللی با ذائقه ایرانی سرو گردد. کلیه اقلام پذیرایی با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی تهیه و ارائه می شود

خدمات سفر

هر چه برای یک سفر طولانی لذت بخش با قطار نیاز دارید در اختیارتان است. یک تلویزیون حاوی فیلم و موسیقی های متنوع و به روز، کوپه ای مدرن با طراحی ایرانی، تخت های راحت براساس اصول ارگونومی، بسته ی خواب تمیز و ضدعفونی شده برای استراحت، اینترنت رایگان، پذیرایی حرفه ای در طول سفر همه و همه برای سفری لذت بخش برای شما مهیا شده است.

کلاس‌های مسافرتی

قطارهای پنج ستاره فدک با ارئه خدمات در کلاس‌های ویژه، بیزینس، اکونومی و عصرانه، طیف متنوعی از خدمات و قیمت را پوشش می‌‍‌دهند. تمامی کلاس ها در کوپه های مدرن یکسان می باشند و صرفا ارائه خدمات متفاوت می‌باشد.

تورهای فدک

قطار فدک از طریق همکاری با بهترین هتل های مشهد، شرایط داشتن سفری خاطره انگیز در بهترین هتل های مشهد با قیمتی مناسب را مهیا کرده است.

نحوه رزرو تور

بعد از انتخاب مبدا و مقصد میتوانید کلاس مجزایی را تحت عنوان "فدک + هتل" مشاهده کنید. همچنین نیز از طریق تماس با شماره تماس 021-54824 بلیط مدنظر خودتان را با انتخاب کلاس و هتل دلخواه رزرو نمایید.

سوالات متداول

آیا امکان تغییر اطلاعات بلیط صادر شده از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ، کلاس خدمات، غذای انتخاب شده و ... وجود دارد؟

امکان تغییر اطلاعات بلیط صادر شده به دلیل محدودیت‌های موجود در سیستم فروش بلیط راه آهن ج.ا.ا وجود ندارد و تنها راه ممکن، استرداد بلیط و خرید بلیط جدید می‌باشد.

آیا قیمت بلیط در روزهای نزدیک به حرکت کاهش پیدا می‌کند؟

قیمت بلیط با توجه به سیاست‌های بازاریابی و فروش شرکت و متأثر از معیارهایی از قبیل تقاضای سفر، تعداد بلیط باقیمانده، قیمت بلیط رقبا و … تغییر می‌کند البته این تغییر به معنی کاهش یا افزایش در تخفیف شرکت در قیمت بلیط می‌باشد. همچنین تغییرات قیمت بلیط از قبل قابل پیش بینی نیست.

آیا می‌توان محل استقرار در کوپه را هنگام خرید بلیط تعیین نمود؟

انتخاب محل استقرار در اختیار ما یا شما نیست بلکه سیستم فروش راه آهن ج.ا.ا بصورت اتوماتیک و با توجه به مواردی از قبیل وضعیت بلیط‌های فروش رفته، سهمیه‌ها و … انتخاب سالن، کوپه یا تخت را انجام می‌دهد

چرا امکان انتخاب غذا در هنگام خرید بلیط غیرفعال است؟

انتخاب غذا در کلاس‌ بیزینس امکان پذیر می‌باشد البته بمنظور امکان برنامه ریزی بهتر، اگر از یک روز قبل از حرکت قطار نسبت به خرید بلیط اقدام نمایید، انتخاب غذا غیرفعال بوده و در قطار با توجه به موجودی به شما غذا ارائه می‌گردد.

چرا برای بعضی از تاریخ‌ها بلیط در سایت شما وجود ندارد؟

این موضوع ممکن است چند دلیل داشته باشد: الف) عدم شروع فروش بلیط در بازه زمانی مد نظر شما. ب) عدم وجود قطار فدک در مسیر یا تاریخ مورد نظر شما. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سوال مسیرهای قطار فدک و برنامه حرکت قطار فدک مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02154824 با ما در ارتباط باشید.

چرا در مسیرهای دیگری مثل شیراز یا بندرعباس قطار فدک نیست؟

بدلیل محدود بودن ناوگان در همه مسیرها قطار فدک وجود ندارد. امیدواریم به زودی با توسعه ناوگان بتونیم مسیرهای بیشتری رو تحت پوشش بگیریم. در شرایط فعلی قطارهای فدک در مسیرهای قم مشهد و بالعکس (همه روزه)، تهران مشهد و بالعکس (همه روزه)، قزوین مشهد و بالعکس (همه روزه) و کرج مشهد و بالعکس (همه روزه)، رشت مشهد و بلعکس (همه روزه)، رشت تهران و بلعکس (همه روزه) و تهران اهواز و بلعکس (یک روز در میان) در حال خدمات رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

چگونه می‌توان کوپه را هنگام خرید دربست نمود؟

اصطلاح کوپه دربست زمانی استفاده می‌شود که مهمان قصد داشته باشد با تعداد مسافر کمتر از 4 نفر یک کوپه کامل را خریداری نماید. برای این کار در هنگام تعیین مسیر و تاریخ جهت جستجوی بلیط، لطفاً تیک دربست کوپه را انتخاب نمایید. هزینه بلیط کسر کوپه ارزان تر از بلیط کامل محاسبه می‌شود البته این اختلاف بر حسب کلاس خدمات متفاوت خواهد بود.

بلیط قطار کرج به مشهد

اطلاعات لازم در خصوص بلیط قطار کرج به مشهد در این صفحه برای شما مهمان گرامی جمع آوری و ارائه شده است. حتما اطلاعات این صفحه را مطالعه بفرمایید.

هدف اصلی قطارهای فدک از ابتدای تاسیس، خدمت به زائران امام مهربانی ها، امام رضا (ع) است. بر همین اساس قطار فدک در مبادی مختلف به مقصد مشهد فعال است. یکی از این مسیرها، قطار کرج به مشهد است.

شما عزیزان که ساکن کرج هستید می توانید به صورت یک روز در میان با رزرو بلیط قطار کرج به مشهد، از خدمات این قطار استفاده نمایید.

  مانند سایر مسیرهای قطارهای فدک، بلیط قطار کرج به مشهد نیز، در چهار کلاس خدماتی عرضه می شود:
 • ویژه
 • بیزینس
 • اکونومی
 • عصرانه
  جهت رزرو بلیط قطار کرج به مشهد حتما موارد ذیل را مطالعه بفرمایید:
 • شما عزیزان می توانید علاوه بر رزرو بلیط قطار کرج به مشهد، تورهای قطار با هتل فدک را نیز رزرو نموده و از خدمات متنوع تورها در مشهد بهره مند شوید.
 • پس از رزرو بلیط قطار فدک، بر اساس کلاس بلیط خریداری شده، خدمات ترانسفر با تخفیفات گوناگون به شما عزیزان ارائه خواهد شد. (در همین صفحه اطلاعات مربوط به میزان تخفیفات ترانسفر در کلاس های مختلف ارائه شده است.)
 • همچنین با رزرو بلیط قطار کرج به مشهد (در تمامی کلاس ها)، اینترنت رایگان در طول سفر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خدمات ترانسفر قطار کرج به مشهد

خدمات ترانسفر به تمامی مهمانانی که بلیط قطار کرج به مشهد را رزرو کرده اند، ارائه می شود. میزان تخفیف خدمات ترانسفر بر اساس کلاس بلیط رزرو شده، محاسبه خواهد شد.

لطفا توجه فرمایید که خدمات ترانسفر در این مسیر، از مبدا دلخواه مهمانان به مقصد ایستگاه راه آهن شهر کرج ارائه می شود

ترانسفر برای تمامی مهمانان توسط تاکسی های تپ سی انجام می شود.

  میزان تخفیفات در کلاس های مختلف به شرح زیر می باشد:
 • مهمانان کلاس ویژه قطار فدک ۱۰۰ درصد تخفیف تا سقف ۶۰ هزار تومان
 • مهمانان کلاس بیزینس قطارهای فدک ۱۰ درصد تخفیف تا سقف ۴۰ هزار تومان
 • مهمانان کلاس اکونومی قطارهای فدک۳۰ درصد تخفیف تا سقف ۳۰ هزار تومان
 • مهمانان کلاس عصرانه قطار فدک ۲۰ درصد تخفیف تا سقف ۳۰ هزار تومان

مدارک لازم جهت خرید بلیط و سوارشدن به قطار کرج به مشهد

در زمان خرید بلیط، شما نیازی به مدارک ویژه ندارید، فقط حتما اطلاعات کامل شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد تمامی همراهان خود را داشته باشید.

اما پس از رزرو بلیط قطار کرج به مشهد و در زمان سوار شدن به قطار حتما کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشید.

در قطارهای پنج ستاره فدک نیازی به چاپ بلیت نیست و شما با نشان دادن بلیت بر روی تلفن همراه خود امکان سوار شدن به قطار را خواهید داشت.

شرایط کوپه دربست در قطار کرج به مشهد

قطارهای فدک از ابتدای شیوع کرونا در تمامی مسیرهای خود فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده است.

در حال حاضر نیز با توجه به قوانین جدید راه آهن، با حضور حداقل سه نفر در کوپه، بدون پرداخت هزینه اضافی، کوپه دربست می شود.

قیمت بلیط قطار کرج به مشهد

قیمت بلیط قطارهای فدک در مسیرهای مختلف (از جمله مسیر کرج به مشهد) بر اساس زمان سفر و نوع کلاس انتخابی شما مهمان گرامی تعیین می شود.

معمولا قیمت بلیط در تعطیلات کمی بالاتر و در روزهای عادی پایین تر است.

با زمانبندی مناسب می توانید با قیمت استاندارد از خدمات قطار کرج به مشهد با بهترین خدمات بهره مند شوید.

بر اساس قوانین راه آهن، قیمت بلیط قطار جهت نوزادان کمتر از دوسال رایگان و جهت کودکان دو تا دوازده سال نیم بها محاسبه می شود.

  برای کسب اطلاعات راجع به کلاس ها و قیمت ها و همچنین برای رزرو بلیط قطار کرج به مشهد به راحتی می توانید از روش های زیر اقدام نمایید:
 • سایت فدک
 • واحد فروش تلفنی فدک (با شماره تماس ۵۴۸۲۴-۰۲۱)
 • آژانس های مسافرتی سراسر کشور (که بلیط قطار ارائه می دهند)

با رزرو بلیط قطار کرج به مشهد از طریق سایت فدک و فروش تلفنی فدک، شما در هر ساعت شبانه روز و از هر مکانی امکان رزرو بلیط را داشته و می توانید از خدمات پشتیبانی در طول سفر نیز بهره مند شوید.

در طول سال های فعالیت قطارهای فدک، افتخار میزبانی میلیون ها نفر را داشته ایم. امیدواریم شما نیز سفری ایمن، لوکس و خاطره انگیز با قطارهای فدک تجربه نمایید.