لوکس ۴ تخته توس

لوکس 4 تخته توس

امروز با شما هستیم با معرفی قطار لوکس ۴ تخته توس

کشور ما ایران از نظر تنوع آب وهوایی و منطقه ای وسازه ای برخوردار است یعنی  هر شهر ساختمان و غذا و آداب و رسوم و آب وهوا و جاذبه های مخصوص به  خود رادارد یک شهر گرم و و کویری است

و یک شهر برفی است همین تفاوت ها سبب اشتیاق و میل به سفر می شود میل به سفر و آشنا شدن با دیگر نقاط ایران و جهان و اندیشه کردن در شگفتی های خداوند سبب آرامش فکری و آسایش روح آدمی می شود.

این که از کار روز مره و زندگی پر فشار ماشینی خلاص به شوید سفر گزینه مناسبی برای یک تغییر مستمر ثمر در روحیه افراد است به خصوص مناسب برای کسانی است که در معرض افسردگی هستند.

گاهی بعضی افراد بر این باورند برای سفر کردن پول هنگفت می خواهد ولی باید عرض کنم این چنین نیست گاهی می شود سفر بسیار خوبی را بدون هزینه هنگفت امتحان کرد قطار یک وسیله مناسب برای سفر و گردش کردن است و هزینه و برتری های  آن نسبت به  سایر وسایل نقلیه بهتر است قطار لوکس ۴تخته توس که مناسب برای سفر و سیاحت است.

لوکس ۴ تخته توس

و اگر قصد ر فتن به تبریز و یا مشهد را دارید این قطار لوکس ۴تخته توس را مد نظر خود قرار دهید مزیت قطار های ۴تخته در این است که شما فضای بیشتری دارید و ظرفیت و گنجایش  هر کوپه ۴ نفراست

و مناسب برای زوجین جوانی که قصد رفتن به ماه عسل را دارند و یا خانواده های کم جمعیت و یا کسانی قصد تنهایی سفر کردن دارند می باشد این قطار که از مجموعه قطارهای رجا است

امکانات

این قطار بدنه آن بسار مقاوم و عایق است زیرا از دولایه ساخته شده است این قطار دسترسی راحت به شما میدهد که از تمام امکانات منزل خود به طور مشابه در قطار لوکس ۴ تخته توس  بهره ببرید از صندلی و میز گرفته تا تلوزیون و پریز برق از سطل گرفته تا پرده های  با طرح های متفاوت در این قطار تعبیه شده است  که سفر را برای شما لذت بخش تر کند.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱