قطار مهتاب سیر جم

قطار مهتاب سیر جم

امروز با ما همراه شوید تا با قطار مهتاب سیر جم بیشتر آشنا شوید

معمولا قطار یکی از وسایل پر طرفدار از حمل و نقل عمومی است که مردم بیشتر این وسیله را برای مسافرت استفاده می کنند ، چون هم از لحاظ بهای بلیط ارزان تر از هواپیما و هم از لحاظ امنیت قطار نسبت به اتوبوس و هواپیما دارای امنیت بیشتری است .

قطار مهتاب سیر جم

شرکت مهتاب سیر جم یکی از ارائه دهنده های قطارهای شش تخته با کیفیت است که بیشتر در مسیر خوزستان این مدل قطار به چشم می خورد و البته در بعضی نقاط دیگر هم این قطار دیده می شود .

قطار های شش تخته همان طور که از اسمشان مشخص است تعداد تخت هایش نسبت به قطار های چهار تخته کمتر است و صد البته امکاناتی که قطارهای ویژه چهار تخته دارند قطار شش تخته ندارد و در بحث قیمت بهای بلیط قیمت بلیط قطار شش تخته همیشه ارزان تر از قطار چهار تخته است .

واگن ها

مهتاب سیر جم فعالیت خود را از سال هشتاد و نه آغاز کرد و در سال نود و دو به تعداد ۸۷ واگن پارسی با تخت که این نوع قطار ها در مسیر اهواز به سمت مشهد در حال فعالیت هستند، هفت دستگاه واگن رستوران دارد که در مسیر تهران به سمت اندیمشک در حال فعالیت است ، نه واگن مولد برق دارد که در مسیر تهران شسراز در حال فعالیت است.

البته در مسیر تهران به سمت اهواز دو دستگاه واگن رستوران در دست ساخت دارد که پس از تکمیل و ساخت به این مسیر اضافه می شود.

این مطلب را از دست ندهید  خطرناک ترین مسیرهای ریلی جهان

و البته ۲۳ واگن اتوبوسی از نوع آلمانی دارد که به جای تخت صندلی دارد این قطار های صندلی دار در مسیر تهران خرمشهر فعالیت می کنند.

برای خرید بلیط قطارهای مهتاب سیر جم می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری بلیط خریداری کنید

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *