سفر با قطار

بلیط قطار درجه ۳ تهران مشهد

بلیط قطار درجه ۳ تهران مشهد

در این مقاله امروز قصد داریم به موضوع بلیط قطار درجه ۳ تهران مشهد بپردازیم.

شهر تهران به عنوان پایتخت و دومین کلانشهر ایران از نظر اقتصادی تجاری صنعتی و … رتبه اول را کسب نموده است، جمعیت زیادی در این شهر زندگی می کنند سیل جمعیت روز به روز در حال تغییر است و به تهران جهت مسافرت و مهاجرت می روند، گاهی اوغات اکثر مردم برای سفر کاری به این شهر می روند. رفت و آمد به این شهر به وسیله قطار کار اکثر مردم را ساده نموده زیرا هم از نظر هزینه به صرفه تر است و هم امنیت بیشتری دارد.

کلیه قطارها به درجات مختلف طبقه بندی می‌شوند درجه یک، دو، سه حال می‌خواهیم در مورد قطارهای درجه سه در این مقاله توضیحاتی را ارائه دهیم.

در ادامه این مقاله ما را یاری کنید تا با شما دوستان گرامی قطارهای درجه سه را معرفی و به سوالات شما پاسخ دهیم.

 • چه زمانی قطار انتخاب مناسبی جهت مافرت می باشد؟

 • تفاوت قطار درجه سه با دیگر قطارها چیست؟

 • نوع قیمت قطار درجه سه با قطار های دیگر متفاوت است؟

 • چه عواملی در قیمت بلیط قطار تاثیر دارد؟

 • خرید بلیط قطار از چه نظر حائز اهمیت است؟

 

چه زمانی قطار انتخاب مناسبی جهت مسافرت می باشد؟

قطارهای تهران مشهد و برعکس یکی از شلوغ‌ ترین مسیرهای ریلی در ایران است همه ساله هزاران نفر با خرید اینترنتی بلیط قطار از این مسیر پر رفت و آمد استفاده می‌کنند، قطعا قطار امن ترین مسیر زمینی است که دردسرها و خستگی های سفر با ماشین و اتوبوس را از بین می برد و برای بسیاری از خانواده‌ها که بلیط هواپیما به خاطر هزینه‌ها به صرفه نیست، قطار بهترین گزینه است.

مسافران که قصد سفر به مشهد را دارند و دقیقا نمی داند چه کاری مناسب است و با امکانات قطارها آشنا نیستند قبل از اینکه به سراغ قیمت بلیط قطار تهران مشهد بروند ا بهتر است طلاعاتی در رابطه با سفر و نوع وسیله نقلیه ای که با آن به سفر  می روند را داشته باشند.

 

تفاوت قطار درجه سه با دیگر قطارها چیست؟

قطارهای درجه ۳ از نظر سال ساخت قطار و واگن ها و دیگر خدمات نسبت به قطارهای درجه دو و درجه یک، کمی قدیمی تر محسوب می شوند و خدمات کمتری را ارائه می دهند. خدمات رسانی و پرسنل قطار درجه ۳ و نوع پذیرایی آنها نیز با هم تفاوت است. مثلا تمام قطارها با درجه بندی های مختلف از سیستم گرمایشی سرمایشی برخوردار هستند ولی در قطارهای درجه ۳ سیستم صوتی و تصویری در سالن وجود ندارد و سیستم صوتی و تصویری در هر موقع وجود ندارد.

وای فای در قطار درجه ۳ وجود ندارد و امکان احضار مهماندار سیستم گرم کننده مواد غذایی در نیم کوپه مهماندار وجود ندارد این چند نمونه از تفاوت‌های قطار درجه سه با قطارهای درجه یک و دو است.

نوع قیمت قطار درجه سه با قطار های دیگر متفاوت است؟

قیمت قطار درجه ۳ با بقیه درجات قطار بخاطر نوع خدمات رسانی و پذیرایی متفاوت است، قطارهای درجه ۳ از ایمنی خوبی برخوردار هستند. چون نمی توان با جان مردم بازی کرد فقط از نوع خدمات ارائه شده با قطار های دیگر متفاوت است.

هزینه‌ای که از مشتری دریافت می‌شود دارای قیمت کمتری است به خاطر همین تفاوت هایی وجود دارد.نوع پذیرایی کمتر می شود، میان وعده ای به مسافران داده نمی شود و فقط و فقط مسافر از بوفه می تواند خوراکی تهیه نماید یا از خوراکی که با خود به همراه دارد استفاده کند.

نوع قیمت قطار درجه سه با قطار های دیگر متفاوت است؟

نوع قیمت قطار درجه سه با قطار های دیگر متفاوت است؟

چه عواملی در قیمت بلیط قطار تاثیر دارد؟

 • نوع قطار
 • خدمات که در قطار ارائه می دهند.
 • امکانات موجود در قطار
 • نوع کلاس قطار
 • تعداد تخت های کوپه
 • و …

 

خرید بلیط قطار از چه نظر حائز اهمیت است؟

خرید بلیط قطار و سفر کردن در مسیرهای طولانی با این وسیله نقلیه نه تنها اقتصادی و راحت‌تر است بلکه حس خوبی را در ایمن ترین شکل خودش به شما منتقل خواهد کرد و از طرفداران زیادی برخوردار است چون گرفتن بلیط قطار بسیار راحت است آنچه سفر با قطار را دلنشین تر می‌کند فرآیند آسان خرید اینترنتی قطار است که امکان آن را برای مسافر قطار فراهم می کند اگر به دنبال سرعت و امنیت و قیمت مناسب هستید حتما خرید اینترنتی بلیط را امتحان کنید و تنوع قطارها را نیز می‌توان در سایت ها دید، از قطارهای درجه یک گرفته تا سه واتوبوسی، لوکس و غیره

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از 200 دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-021

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *