مقاصد گردشگری

از تهران تا تبریز با اتوبوس چند ساعت راه است؟

تهران به تبریز با اتوبوس

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که بنا به دلایل مختلف مانند هزینه کمتر ،دسترسی بیشتر و یا …. مسافرت با اتوبوس را نسبت به سایر روش های سفر، ترجیح می دهید، در این مقاله با ما همراه باشید تا به موضوع مسافت بین تهران تا تبریز با اتوبوس بپردازیم.

 

در این مقاله به موارد زیر می پردازیم:

  • خرید بلیط اتوبوس تهران به تبریز
  • قیمت های اتوبوس مسافربری از تهران به تبریز
  • مسافت کلی و مدت زمانی که با اتوبوس از تهران به تبریز میرویم چه قدر است ؟
  • پایانه های مسافربری اتوبوسرانی در تهران و تبریز

 

خرید بلیط اتوبوس تهران به تبریز:

بسیاری از اشخاص برای مسافرت و یا برای کارهای شخصی و یا شغلی ترجیح می دهند که با اتوبوس مسافرت نمایند. پایین بودن هزینه مسافرت با اتوبوس یکی از دلایل استفاده از اتوبوس می باشد، به همین خاطر شرکت های مسافربری جاده ای، اتوبوس های بسیاری را برای خدمت رسانی به مسافران فراهم نموده اند .

همین تعدد و تنوع اتوبوس ها و امکان انتخاب نزدیکترین ساعت دلخواه، باعث اقبال بیشتر مسافران به این وسیله حمل و نقل جاده ای شده است.  ک

برای خرید بلیط اتوبوس از تهران به تبریز دو روش وجود دارد:

  • خرید بلیت به صورت حضوری: در این روش باید به یکی از شرکت های مسافربری و یا پایانه های مسافربری واقع در پایانه ی جنوب ، پایانه ی آرژانتین و پایانه غرب  رفته و اقدام به تهیه بلیط اتوبوس کرد اما عیب بزرگی که خرید بلیط به صورت حضوری دارد این است که باعث اتلاف وقت و هزینه ی رفت و آمد  می شود.

 

  • خرید بلیط به صورت غیر حضوری ( آنلاین ): با استفاده از یک لب تاپ و یا گوشی نسل جدید و اینترنت و با یک کارت بانکی عضو شبکه ی شتاب میتوان به صورت آنلاین وارد سایت های معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشند شده و اقدام به خرید بلیط به صورت آنلاین نمود و در وقت و هزینه صرفه جویی نمود. با وارد شدن به سامانه های خرید بلیط اتوبوس به صورت آنلاین می توان ساعت حرکت اتوبوس ها، تاریخ حرکت ، قیمت بلیت ، نوع اتوبوس از لحاظ معمولی و یا VIP بودن را مشاهده نموده و سپس اقدام به رزرو نمود.
سفر به تبریز

سفر به تبریز

برخی از ویژگی های قطارهای فدک

✅  ارائه حوله مرطوب / دستمال مرطوب

✅  سرو نوشیدنی خوشامدگویی

✅  استفاده از ظروف چینی

✅  سرو عصرانه یا صبحانه با توجه به ساعت حرکت قطار

✅  سرو پیش غذا، غذای اصلی و دسر

✅  سرو نوشیدنی گرم بعد از غذا بصورت نامحدود

قیمت های اتوبوس مسافربری از تهران به تبریز:

قیمت های اتوبوس ها با توجه به نوع اتوبوس و شرکت های ارائه دهنده اتوبوس و یا میزان تخفیف ها و یا لحظه ی اخری متفاوت می باشند ولی در کل حدود قیمت بلیت این مسیر بین ۶۰۰٫۰۰۰ تا ۷۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.

برای اطلاع از قیمت بلیط میتوان وارد سایت های فروش آنلاین بلیط شد و یا به صورت حضوری به پایانه مسافربری و یا شرکت های تابعه ی آن مراجعه نمود.

 

مسافت کلی  و مدت زمانی که با اتوبوس از تهران به تبریز میرویم چه قدر است؟

مسافت کلی بین دو شهر تهران تا تبریز ششصد و سی و یک کیلومتر می باشد که این مسافت در حالت عادی و در صورت مساعد بودن شرایط جوی و جاده ای به طور نرمال در حدود هفت ساعت و دوازده دقیقه می باشد  البته این حالت در صورتی می باشد که اتوبوس مسافربری تمام صندلی های آن پر شده باشد و دیگر در بین راه برای سوار کردن مسافر جدید توقف نداشته باشد. برای رفتن از تهران به تبریز اتوبوس از شهرهایی چون :تهران ، کرج ، قزوین ، زنجان و در نهایت تبریز عبور می نماید.

ترمینال بیهقی

ترمینال بیهقی

 

[irp posts=”1796″ name=”بلیط قطار تهران تبریز”]

 

پایانه های مسافربری اتوبوسرانی در تهران و تبریز:

از جمله پایانه های مسافربری که در استان تهران قرار دارد و از طریق آن ها می توان به بلیت سفر به تبریز را تهیه نمود عبارت است از:

  • پایانه مسافربری بیهقی(آرژانتین)
  • پایانه جنوب ( خزانه )
  • پایانه غرب ( آزادی )

تبریز دارای یک پایانه مسافربری به نام پایانه ی مرکزی می باشد که مسافران باید از این پایانه استفاده نمایند .

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱