سفر با قطار

رزرو بلیط قطار مشهد

رزرو بلیط قطار مشهد

امروز در خدمت شما هستیم با موضوع رزرو بلیط قطار مشهد

در ابتدا شما را با یک سری از اطلاعات مورد نیاز درمورد سفر با قطار آشنا کرده و در پایان به مواری مربوط به رزرو بلیط قطار برای مشهد مقدس میپردازیم

در این مقاله سعی می شود تا به پرسش های زیر پاسخ داده شود:

 • چگونه می توان بلیط قطار مشهد را رزرو کرد؟

 • برای رزرو بلیط نوروزی قطار مشهد چه نکاتی مهم است؟

 • چرا بهتر است قطار را برای سفر خود انتخاب کنیم؟

 • آیا میدانید کدام ویژگی ها قطار فدک را از دیگر انواع قطار های متمایز ساخته است؟

 

چرا قطار؟

قطار یکی از وسایل کاملا اقتصادی حمل و نقل مسافرتی میباشد.از امنیت بیشتری نسبت به سایر وسایل نقلیه سفر برخوردار است و در عین حال هزینه های کمتری را شامل خود میکند

رزرو بلیط قطار مشهد

مشهد مقدس از جمله شهر هایی است که در ایام نوروز پذیرا و خدمت گذار مسافرین بسیاری از جای جای ایران زمین میباشد.

یکی از بزرگترین دغدغه برای مسافرانی که قطار را به عنوان وسیله سفر انتخاب میکنند بحث رزرو بلیط قطار مشهد میباشد.چرا که به دلیل درخواست های بیشمار مردم برای سفر به مشهد مقدس امکان کمبود بلیط ها بالا رفته و مردم به دنبال راهی برای کسب اطلاعات از زمان دقیق رزرو بلیط های هستند.

البته این روزا به کمک تکنولوژی و سایر امکانات دیگر نیازی نیست که حتما شما منزل خود را ترک کنید و به مکان دیگری بروید.

بلکه تنها با ورود به سامانه های مربوطه میتوانید نسبت به رزرو بلیط خود اقدام نمایید.این امر توانسته بسیاری از مشکلات ما را حل کند و به ما در زمینه صرفه جویی در وقت کمک شایانی نماید.اینگونه که ما در کمترین زمان در هر مکانی هستیم اقدام به رزرو بلیط موردنظرنمان کنیم. امکان آنلاین، رزرو بلیط ها ما را از هزینه های اضافی بینیاز کرده است.

امروزه با چند اشاره کوچک در صفحه تلفن همراهمان میتوانیم نسبت به رزرو بلیط اقدام نماییم.

 

نکاتی در رابطه با رزرو بلیط قطار های نوروزی مشهد

روز به روز به نوروز نزدیک شده و سایت های مختلف نسبت به پیش فروش کردن بلیط های خود اقدام می نمایند.مردم از جای جای سرزمین پهناورمان مشتاق سفر به مشهد مقدس میباشند و چه خوب که افرادی قطار را برای این جابجایی انتخاب نموده اند.

طبق گفته های معاون مسافری راه آهن،از نیمه های بهمن ماه فروش اینترنتی بلیط قطار های نوروزی آغاز شده است.اگر چه روز های آغازین رزرو بلیط مربوط به مسیر تهران به مشهد بوده است ولی هم اکنون رزرو بلیط برای سایر مسیر ها نیز صورت میگیرد.

نکاتی در رابطه با رزرو بلیط قطار های نوروزی مشهد

نکاتی در رابطه با رزرو بلیط قطار های نوروزی مشهد

راه آهن جمهوری اسلامی ایران نسبت به رزرو بلیط قطار در ایام نوروز اقداماتی جهت سازماندهی هرچه بهتر مقصد سفر ها و تاریخ دقیق سفر های نوروزی انجام داده است.

که به کمک آن توانسته شرکت ها را دسته بندی نماید که در نهایت مقصد های داخلی ایران را به دو قسمت محور خراسان و باقی محور ها جدا سازی شد.

در همین راستا اگر شما تمایل به رزرو بلیط قطار مشهد را دارید و محور خراسان را انتخاب نموده اید هر چه سریع تر نسبت به رزرو بلیط مربوطه اقدام نمایید.

جالب است بدانید که ما هرساله به دلیل اضافه شدن طرفداران سفر با قطار شاهد رشد چشمگیری از افزایش صندلی های قطار میباشیم.مثلا در سال گذشته با رشدی 13.6 درصدی روبرو بودیم که این درصد میتواند اتفاق خوبی در راستای پیش فروش کردن بلیط های قطار باشد.

امکان رزرو بلیط سفر با قطار را بیش از پیش راحت کرده است.

 

رزرو بلیط

برای رزرو بلیط کافی است به سایت مربوطه وارد شده و مبدا و مقصد،زمان دقیق رفت و برگشت و.. خود را مشخص نموده و در آخر با ثبت اطلاعات وارد شده رزرو بلیط خود را نهایی کنید.

نکته جالب این است که بدانید بعضی از بلیط های قطار این امکان را به شما میدهند که به صورت کاملا آنلاین نسبت به کنسل کردن بلیط خود اقدام نمایید.این گونه که اگر 12 ظهر روز قبل از حرکت  جهت کنسل کردن  اقدام نماید با 10٪، اگر3 ساعت قبل از حرکت اقدام نماید با 30٪ و اگر قبل از حرکت جهت کنسل کردن اقدام نماید با 50٪ جریمه بلیط شما قابل پس گرفتن میباشد.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

 

نگاهی گذرا به برخی خدماتی که توسط مهمانداران و پرسنل تشریفات در قطارهای 5 ستاره فدک ارائه می شود:

 • قابلیت حرکت با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت
 • سامانه ی اعلام و اطفای حریق
 • راهنمای مسیر در بخش بیرونی واگن
 • پنل های نمایش اطلاعات مسافرین در بخش سرکلگی و ورودی کوپه ها
 • سامانه ی دوربین مداربسته cctv در فضاهای عمومی
 • عایق های صوتی و حرارتی جهت حذف صداهای مزاحم و افزایش سطح کیفی سفر
 • تزئینات داخلی لوکس و مدرنبه منظور جریان هوای تازه در واگن به منظور ایجاد شرایط آسایش مسافران
 • سامانه روشنایی و نورپردازی ویژه
 • تخت های بزرگتر از اندازه استاندارد (600*1760)
 • ارائه سرویس خواب با کیفیت متفاوت

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از 200 دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

 

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-02

1