سفر با قطار

ایستگاه های قطار مشهد همدان

ایستگاه های قطار مشهد همدان

ایستگاه های قطار مشهد همدان موضوع است که ما در ادامه به آن خواهیم پرداخت. ایستگاه های قطار نقش بسیار مهمی در طول سفر ریلی به دوش دارند که گاها شاید از چشم ما مسافرین پنهان باشد.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

 1. مزایای احداث ایستگاه های قطار مشهد همدان چیست؟

 2. امکانات ایستگاه های قطار مشهد همدان چیست ؟

 قطار

قطار یکی از بهترین از بهترین و کم خطر ترین وسایل حمل و نقلی مسافر میباشد،که این انتخاب درست و عالی برای افراد اقتصادی میباشد.قطار ها با توجه به شرکت های ریلی متفاوت از امکانات مختلف و ویژه ای برخوردارند.امکاناتی نظیر کوپه های شخصی – سلف سرویس های فوق العاده –حمل اتومبیل شخصی و … اینها تنها بخشی از سایر امکانات قطار میباشد.در ادامه قصد داریم ویژکی ها و امکاناتی در رابطه با ایستگاه های قطار مشهد همدان برای شما عزیزان زکر نماییم.

 

مهمانداران قطارهای فدک توسط اساتید بین المللی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا اتریشی انتخاب شده و آموزش دیده اند.

مزایای احداث ایستگاه های قطار مشهد همدان چیست؟

احداث ایستگاهای قطار مشهد همدان نیز مانند سایر ایستگاه ها از مزایایی برخوردار میباشند.مزایایی نظیر

 • سوار یا پیاده شدن مسافر در بین راه:

  گاها برضی از مسافرین به ایستگاهای بین راه نزدیک تر از مبدا حرکت قطار میباشند ویا بعضی دیگر پس از سوار شدن به قطار از مبدا ، مقصد نزدیکتری را دارند به همین دلیل یکی مزایای احداث ایستگاهای قطار مشهد همدان امکان سوار یا پیدا شدن مسافرین در بین راه است.

 • برطرف کردن نقص های فنی قطار:

  امکان توقف و رفع نقص های احتمالی قطار در بین راه و رفع آن در ایستگاه ها یکی دیگر از مزایای احداث ایستگاه های قطار مشهد همدان میباشد.

 • امکان سوخت گیری اضطراری:

  هرچند برای مسیر های کوتاه همچین امکانی شاید خنده دار به نظر برسد ولیکن امکان سوخت کیری در طول مسیر حرکت قطار در ایستگاه ها یک مزیت به شمار میرود.

 • آگاه سازی و برطرف کردن مشکلات ریلی:

  یکی دیگر از مهمترین مزیت های احداث ایستگاه های ریلی و البته احداث ایستگاه های قطار مشهد همدان ،آگاه سازی قطار ها از مشکلات احتمالی مسیر حرکت آنها میباشد.اینگونه که مثلا اگر زلزله – رانش زمین و… موجب مسدود شدن ریل شود با اطلاع رسانی به موقع به قطار های در حال حرکت،میتوان آنها را در اولین ایستگاه متوقف نمود و از بروز مشکلات بزرگتر جلوگیری کرد.

موارد فوق تنها چند مورد از مزایای احداث ایستگاه های قطار مشهد همدان میباشد،که همتنطور که ملاحضه نمودید بسیار کارساز و کار آمد میباشند.

مزایای احداث ایستگاه های قطار مشهد همدان چیست؟

مزایای احداث ایستگاه های قطار مشهد همدان چیست؟

امکانات ایستگاه های قطار مشهد همدان چیست ؟

برخی ازامکانات ایستگاه های قطار مشهد همدان  به شرح زیر میباشد که ما در باره هریک توضیح مختصری نیز بیان کرده ایم.

سالن غذاخوری:

وجود سالن های تهیه غذا و نوشیدنی گرم و سرد در داخل ساختمان ایستگاه ها یکی از امکانات خوب و مورد نیاز میباشد که توانسته است تا حد بالایی با سرویس دهی های مناسب رضایت مسافرین بین راهی را جلب نماید.شما با در دست داشتن منوی موجود میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و آن سفارش را با خود حمل ئ یا در همان جا میل نمایید.

برخی ویژگی های قطارهای فدک:

✅  ارائه سرویس خواب با کیفیت متفاوت

✅  بهره گیری از سیستم صوتی و تصویری پیشرفته IPTV با قابلیت هایی از قبیل انتخاب فیلم، انتخاب موسیقی، اعلام ✅ اطلاعات موقعیت مکانی قطار، اعلام وضعیت آب و هوا و احضار مهماندار

✅  ارائه ویلچر به مسافران برای جابجایی در ایستگاه و قطار در صورت درخواست

نماز خانه:

وجود نماز خانه یکی از بهترین امکانات برای عبادت و استراحت مسافرین در حال انتظار قطار میباشد.که موجب کسب رضایت بالای مسافرین می باشد.

وجود سرویس‌های بهداشتی:

احداث سرویس های بهداشتی زنانه و مردانه نظیر ایرانی و فرنگی یکی دیگر از ویژگی های ایستگاه ها میباشد .که استفاده از آن برای عموم مسافرین رایگان میباشد.

در این مقاله ما سعی کردیم که برخی از ویژگی ها و مزایای ایستگاه های قطار مشهد همدان را براس شما عزیزان شرح دهیم.موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از کلیات این موضوع میباشد چرا که امکانات و ویژکی های هر ایستگاه ریلی با توجه به شهر و شرایط کلی شاملی تغییرات جزیی و گاها کلی خواهد شد.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از 200 دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-021

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *