قطار تهران کرمان

قطار تهران کرمان

امروز با شما هستیم با معرفی قطار تهران کرمان

شهر زیبای کرمان این شهر تاریخی که اغلب با جاذبه ها و مکان های بی نظیر آن نا آشنا هستند و شناخت کافی از شهر کرمان ندارند و وقتی اسم کرمان را می شنویم فقط به طور غیر ارادی یاد زیره این شهر می افتیم  .

اگر بخواهیم موقعیت جغرافیایی و اقلیمی این شهر را مورد بررسی قرار  دهیم و به تفحص در جاذبه های دیدنی وتاریخی این شهر به پردازیم خواهیم فهمید که کرمان یک شهر بسیار غنی از هر لحاظ می باشد نقشه کشورمان را اگر نگاهی بیاندازیم کرمان درقسمت جنوب شرقی آن واقع شده است  .

جاذبه های گردشگری

این شهر دارای نقاط بسیار دیدنی و چشم نوازی می باشد که می توان به  آبشارهای خوشکار وارگ راین و باغ شاهزاده ماهان،ارگ بم ، باغ فتح آباد  و حمام وکیل  و میدان گنجعلی خان و … اشاره نمود .

همانطور که می بینید این شهر دارای مکان های تاریخی زیادی است و دارای شرایط آب و هوایی گرم و خشک و مرطوب است اگر به کرمان سفر کردید و قصد خرید سوغات برای اقوامتان را داشتید در این شهر پسته عرقیات گوناگون و زیره و جاجیم و گلیم  و ظروف مسی خوش نقش و نگار و خرما و قاووت را میتوان به عنوان سوغات خریداری کنید .

غذاهای سنتی کرمان

غذاهای شهر کرمان مانند سایر شهر های ایران  غذای مخصوص به خود را دارند کرمان نیز غذاهای مخصوص به خود را دارد ازجمله از غذاهای خوشمز کرمان بز قورمه و آبگوشت کرمانی،آبگوشت زیره و کشک کدو و آش گندم شیر و آش شولی از غذاهای کرمان است کرمان در زمان های دور مثل زمان زندیه مدکز و پایتخت مهم کشور به حساب می آمده است .

قطار تهران کرمان

اگراز تهران به کرمان میخواهید سفر کنید قطار تهران به کرمان انتخاب مناسبی است چون هم سریع تر می رسید هم طی سفر خسته  نمی شوید در عین حال با توقف در ایستگاه های گوناگون برای نماز می توانید از این توقف های کوتاه در شهر گوناگون لذت ببرید.

آمدن به کرمان و سفر به این شهر به خصوص با قطار لذت و هیجانی وصف نشدنی دارد این شهر زمانی پایتخت کشور بوده است و از یک پایتخت امروز به پایتخت دیرین کشورمان سفر کنید و در تاریخ سفر کنید تجربه سفر با قطار بسیار هیجان انگیز و آرام بخش است به خصوص خواب آرام نیم روزی در قطار حین سفر کاملا لذت بخش است.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *