قطار رجا اصفهان

قطار رجا اصفهان

امروز با شما هستیم با معرفی قطار رجا اصفهان

شرکت رجا با قطار هایی که دارد سفر ایمنی را برای شما به اصفهان آرزو می کند قطار رجا اصفهان با توجه به این که شهر اصفهان جز شهر های مهم و گردشگری کشورمان به حساب می آید .

شهر اصفهان با توجه به قدمتی که دارد و بناهای شگفت انگیزی که در آن ساخته شده است از سی و سه پل گرفته تا عالی قاپو همه و همه با طراحی خاصی ساخته شدند .

و باعث جذب مسافران زیادی برای دیدن این بنا ها می شود  قطار رجا اصفهان مانند سایر قطارهای این شرکت داری بهترین وسایل و تجهیزات برای آسایش شما و همچنین بهترین نیروهای کار برای خدمت به شما  آماده ی انجام وظیفه هستند تحقق رسیدن به رضایت و خشنودی مسافر از خواسته ها و اهداف رجا می باشد .

قطار رجای اصفهان با سرعت مطمئنه حرکت میکند و ساعات رفت و آمد آن شروع و رسیدن به مقصد بسیار منظم و طبق ساعات درج شده بر روی بلیط شما است و این نشان از هماهنگی و نظم فوق العاده ای است که حاکم است .

امکانات

قطار رجا اصفهان هر کوپه آن مجهز به پرده های بسیار زیبا و زخیم است که در تابستان گرما و نور خورشید را به داخل نمی گذارد بیاید و در زمستان نمی گذارد گرمای کوپه از راه پنجره هدر رود پریز هایی که در این کوپه ها تعبیه شدند سبب می شود که نگران شارژ تبلت و گوشی و یا لب تاب خود نباشید .و گوشی خود را به راحتی شارژ کنید .

این مطلب را از دست ندهید  قطار تهران میانه

قطار رجا اصفهان

برای خرید بلیط های رجا به صورت اختصاصی می توانید از سایت خود رجا استفاده کنید و بلیط مورد نظرتان را رزرو کنید و یا می توانید از سایت های فروش بلیط همچون علی بابا ، مستر بلیط ، سامتیک استفاده کنید.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *