بلیت قطار تهران قزوین

بلیت قطار تهران قزوین

امروز با شما هستیم با معرفی بلیت قطار تهران قزوین

اگر در پایتخت اخر هفته ها دلتان برای یک سفر لک زده است ولی نمی توانید به یک شهر دور بروید چون محدودیت زمانی دارید .بهترین گزینه برای سفر شهر قزوین است .

چون هم به تهران نزدیک است هم  آب و هوای بسیار خوبی برای سفر دارد قزوین شهر بسیار زیبا و دیدنی با مردمی دوست داشتنی و مهربان است این شهر مملو از جاذبه و اماکن دیدنی است .

اماکن دیدنی قزوین

که برای بازدید و سفر شما بهترین گزینه هستند از اماکن دیدنی شهر قزوین که می توان نام برد آب انبار های قزوین و آبشار بی نظیر و دوست داشتنی ورچر و مسجدجامع قزوین و …‌.  تنها گوشه ای از اماکن و جاذبه های این شهر زیبا و دیدنی می باشد غذاهای قزوین بسیار مشهور هستند بخصوص قیمه نثار آن که دل هر ایرانی را آب می اندازد .

غذاهای محلی و سوغات

از آش دوغ قزوین هم نباید گذشت مردم قزوین علاقه زیادی به خوشنویسی و نقاشی هستند .از این رو سوغات این شهر تابوهای نقاشی به خصوص پشت شیشه و خوشنویسی هایی که شما با دیدنشان  به وجد می آیید  پنیر کوزه و میوه های خشک شده قزوین و گلیم هایی با طرح ها و نگارهای زیبا بهترین ارمغان هستند .

که می توانید باخود به عنوان سوغات ببریید قطار تهران  قزوین همه روزه پاسخگوی مسافرانی است که عزم سفر به شهر قزوین را دارند میباشد بلیت قطار تهران قزوین را شما عزیزانی که در پایتخت ساکن هستید

از طریف سایت های معتبر فروش بلیت از جمله علی بابا ، سامتیک ، مستر بلیط اقدام به خرید اینترنی بلیت قطار تهران قزوین و یا از طریق رفتن به راه آهن تهران و به صورت حضوری اقدام به خرید بلیت قطار تهران قزوین نمایید .

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌ گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *