قطار نگین

قطار نگین

امروز با شما هستیم با معرفی قطار نگین

چقدراز قطار نگین  می دانید  قطار نگین  چ مزایایی بر دیگر قطارها دارد لازم به توضیح است که جواب این سوالات  در ادامه بحث پاسخ خواهیم  داد قطار نگین یک قطار بسیار شیک و مدرن است به گونه ای که شما در دقیقه ای که سوار قطار نگین می شوید می توانید ترکیب بندی رنگ های زیبا و شیک و امکانات آن را مشاهده کنید .

می دانم شما کم و بیش  با شرکت ریل ترابر صبا و خدمات و قطارهای آن آشنایی دارید یکی از قطارهای این شرکت همین قطار نگین است که نوع کوپه ای آن واقعا دنج و راحت است و رنگ های بسیار زیبایی در کوپه به کار رفته است .

امکانات

قطار نگین گنجایش و ظرفیتی که در نوع اتوبوسی آن دارد خیلی بیشتر از نوع کوپه ای آن است واگن های قطار نه عدد است هر کوپه معمولا ۴ تخته هستند و مجهز به تخت خواب و صندلی و میز هستند هر کوپه از کوپه دیگر کاملا مجزا است و از این باب بهترین وسیله برای سفرهای خانوادگی و یا با اقوام است .

قطار نگین از نوع اتوبوسی نیز مانند نوع کوپه ای آن دارای امکانات فوق پیشرفته ای است از سیستم تهویه گرفته تا سیستم نمایش برنامه ها و فیلم های سینمایی  این قطار حین لوکس بودن به شما تخفیف هم می دهد.

تخفیف

تخفیف  قطار نگین شامل چه کسانی می شود ؟  کودکان زیر دوسال رایگان و مجانی است و هیچ پولی لازم نیست پرداخت کنند چون صندلی نمی گیرنو برای کودکان دوتا دوازده سال هم فقط نصف پول بلیط را باید پرداخت کنند که واقعا مقرون به صرفه است و به نفع مسافران عمل کرده است  و مسافران می توانند با اندک هزینه ای سفر خود را آغاز کنند

این مطلب را از دست ندهید  مراکز فروش بلیط قطار تهران

و این قطار از شما پذیرایی هم می کند و  راحتی صندلی این قطار نمی گذارد بدن شما دچار  کوفتگی و خستگی شود و با قابلیت انعطاف مانع از خستگی شما می شود در قطار نگین  شما از خدمات گسترده ای بهره مند می شوید که ما فقط به گوشه ای از صدها خدمات این قطار اشاره کردیم .امیدوارم در سفر آتی خود تجربه سفر با قطار های نگین را از دست ندهید.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *