مسافربری همسفر

مسافربری همسفر

امروز با شما هستیم با معرفی مسافربری همسفر

درجامعه شهری که نیاز مبرمی به سفر کردن از یک نقطه به یک نقطه دیگر وجود دارد و یا از یک شهر به شهر دیگر ضروری شده است لذا استفاده ازدستگاه های اتوبوس جهت جابه جایی مسافرامر ضروری شده است .

حالا باید توجه داشت استفاده از مسافربری همسفر با لطف خداوند با استقبال زیاد هموطنان عزیز مواجه گردیده و همین موضوع باعث شده که شرکت همسفر در نوسازی ناوگان حمل ونقل کشور تلاش و پیشرفت زیادی داشته باشد و هم اکنون با بیش از ششصد دستگاه اتوبوس های روز دنیا به نام vipمحصول کشور آلمان با سرویس دهی مناسب به جای جای کشور عزیزمان در خدمت هم وطنان عزبز می باشد .

ودر ضمن شرکت مسافربری همسفر با ایجاد کردن راه های گوناگون فروش بلیط به صورت حضوری ، غیر حضوری و همچنین صدور همزمان بلیط رفت و برگشت و استفاده از فن آوری  نوین در عرصه خدمت رسانی به هموطنان عزیز سعی در کسب رضایت و خشنودی و آسایش هرچه بیشتر مسافرین محترم دارد .

خرید بلیط

در شرکت مسافر بری همسفر برای خرید و تهیه بلیط روش های زیادی برای راحتی شما هموطنان عزیز پیش بینی کرده است که می توان به خرید بلیط به وسیله گوشی همراه (آپ)دوم خرید بلیط اینترنتی سوم از طریق دفاتر خدمات ارتباطی و آژانس های مسافرتی و چهارم از طریق دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی خرید بلیط صورت میگیرد.

در شرکت مسافر بری همسفر اصطلاح وی آی پی وجود دارد که به معنی شخص بسیار مهم است .ولی در صنعت مسافر بری به اتوبوس هایی که دارای وسایل تامین راحتی مسافر که با استفاده از صندلی های راحت و فضای بیشتر برای رفاه حال مسافر هستند به این چنین اتوبوس هایی که مجهز به به تجهیزاتی جهت راحتی مسافرین خود می باشند .

وی آی پی گفته می شود برای دسترسی آسان به اطلاعات مسیرهای همسفر و قیمت های بلیط همسفر از طریق اینترنت به مسافرین گرامی اطلاع رسانی می شود شرکت مسافربری همسفر تقدیر نامه های زیادی بابت نحوه خدمت رسانی به مسافرین از سوی مسئولین ذیربط دریافت نموده است

رزرو صندلی

که جای بسی امیدواری و نشاط در امر حمل و نقل باشرکت مسافربری همسفر وجود دارد یکی دیگر از خدمات شرکت مسافربری همسفر به مسافرین محترم فروش بلیط به صورت اینترنتی و انتخاب شماره صندلی  توسط خود مسافر می باشد  رزرو بلیط همراه با ارسال پیامک که چگونگی رزرو وساعت انقضا رزرو برای مسافرین محترم است.

فروش بلیط به صورت رفت و برگشت در تمامی مسیرهای جاده ای که درایران صورت می گیرد بیمه کردن تمامی سرنشین ای اتوبوس از مبدا تا مقصد بازرسی فنی از خودرو قبل از حرکت به مقصد  استفاده کردن از اتوبوس های که کمتر از سه سال عمر داشته باشند ودر پایان هر سال شناسایی رانندگان نمونه و اهدا جوایز ارزنده ای به آنها جهت تقدیر و تشکر از کار طاقت فرسا یی که در طول یکسال انجام داده اند.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *