بلیط اتوبوس رویال سفر

بلیط اتوبوس رویال سفر

امروز با شما هستیم با معرفی بلیط اتوبوس رویال سفر

کسانی که عاشق مسافرت در کشور خودمان ایران هستند بدون شک سفر با اتوبوس یکی از گزینه های سفرشان است چون اگر گردشگر که عاشق دیدن مناظر زیبا است با هواپیما سفر کند خود را از دیدن مناظر شگرف طبیعت محروم کرده است .

بدین منظور اتوبوس یکی از انتخاب های اهل گردش است و البته هزینه کم بلیط نسبت به هواپیما هم یکی دیگر از دلایل انتخاب اتوبوس است

چون بیشتر مردم توانایی تهیه بلیط هواپیما را به دلیل گرانی ندارند از این رو اتوبوس را انتخاب می کنند که بهای بلیطش بسیار کمتر است.

در ادامه به اتوبوس هایر رویال سفر اشاره می کنیم و به بیان ویژگی ها و مشخصات این اتوبوس ها می پردازیم

در گذشته اتوبوس ها امکانات خاصی نداشتند و فقط مسافران بر روی صندلی های خشک می نشستند و حتی در ایام گرم سال بدون داشتن کولر مسافران بسیار دچار مشکل می شدند .

امکانات

ولی امروزه اتوبوس های جدید با داشتن امکانات جدید سفر خوشی را برای مسافران رقم می زنند ، اتوبوس های رویال سفر ایرانیان یکی از پر امکانات ترین اتوبوس های موجود در ایران است البته این اتوبوس ها در دو نوع معمولی و وی آی پی هستند . اتوبوس های وی آی پی ظرفیت ۲۴ نفر را دارند که صندلی ها با قاصله های زیاد درون اتوبوس کار گذاشته شده اند تا مسافر احساس راحتی بیشتر کند.

البته در اتوبوس ها از مسافران پذیرایی با کیک و آبمیوه می شود و البته بعضی از اتوبوس ها به مسافران کیک و آبمیوه نمی دهند و به جای آن شام را رایگان به همه ی مسافران می دهند .

پخش فیلم سینمایی

با پیشرفت تکنولوژی اتوبوس ها برای رفاه بیشتر مسافران در طول مسیر برای مسافران فیلم سینمایی پخش می کنند و همچنین مسافران می توانند از تبلت های روبه روی خودشان استفاده کنند.

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *