خرید بلیط تبریز تهران

خرید بلیط تبریز تهران

امروز با شما هستیم با معرفی خرید بلیط تبریز تهران

شهر تهران که پایتخت قشنگ کشورعزیزمان ایران است در هر روز پذیرای مسافران زیادی از شهرها و کشورهای دیگر است . مسافرین زیادی روزانه با خرید بلیط تبریز به تهران راهی این کلان شهر می شوند تا با کارهای اداری و شخصی خود را انجام دهند  در طول مسیر تبریز به تهران از خدمات قطارها کمال استفاده وبهمره مندی را خواهند برد .

پذیرایی

در طول سفر از مزایای خوب هر واگن که مهماندار به مسافرین ارائه می دهد برخوردار می شوند سرویس هایی از جمله صرف صبحانه ناهار شام و بسته های غذایی دیگر و همچنین آب معدنی و روزنامه جهت مطالعه مسافرین محترم ارائه میگردد .

لازم به توضیح است مسافرینی که بلیط تبریز به تهران را خریداری می نمایند می توانند از خدمات قطارها در این مسیر استفاده کنند

این مسیر تبریز به تهران حدودا ۶۳۱ کیلومتر است که به وسیله قطارهای لوکس و چهار تخته خلیج فارس ، لوکس البرز ، درجه یک سهند طی نمایند .

افتتاح خط تبریز به میانه

در ضمن یک نکته در مورد مسافرین تبریز به تهران قابل تامل است و آن اینکه با افتتاح راه آهن تبریز به سمت میانه نیز مسیر سیزده ساعته تبریز به تهران به شش ساعت تقلیل یافته و در مسیر رسیدن به تهران قطار در ایستگاه های مختلفی همچون عجب شیر ، بناب ، مراغه ، هشترود ، زنجان ، سلطانیه ، خرمدره ، تاکستان ، قزوین ، آبیک و کرج توقف میکند .

برای تهیه بلیط این قطار در مسیر تبریز به تهران پس از ورود به سایت فروش بلیط همچون فدک با انتخاب مبدا و مقصد و همچنین زمان حرکت و تعیین تعداد مسافرین و تعیین نوع مسافرین یعنی ویژه خواهران و برادران و عادی می توانید خرید خودرا تکمیل کنید و د آخر با پرداخت آنلاین هزینه بلیط ها بلیط های خودتان را پرینت بگیرید .

این مطلب را از دست ندهید  قطار تهران ساری

امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده کافی برده باشید.

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *