سفر با قطار

قیمت بلیط قطار مشهد نیشابور

قیمت بلیط قطار مشهد نیشابور

برای اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد نیشابور به سایت فدک مراجعه کنید. همانطور که در مقاله های پیشین نیز ارائه شد عوامل بسیاری در قیمت  دقیق بلیط قطار در هر مسیری موثر است. به عنوان نمونه بسیار اهمیت دارد که شما چه نوع قطاری را انتخاب می کنید. به صفحه اصلی سایت قطار های 5 ستاره فدک رفته و با وارد نمودن دقیق اطلاعات سفر خود بلیط را به راحتی و در کمترین زمان در هر جا که هستید تهیه کنید.

در این مقاله به مطالب زیر می پردازیم

  • گم شدن بلیط مسافران
  • هزینه صادر شدن بلیط المثنی
  • نکات با اهمیت در سفر با قطار

 

اگر قصد سفر با قطار دارید حتما مطالب زیر را مطالعه کنید. چرا که می تواند برای شما مفید باشد

 

گم شدن بلیط مسافران :

اگر بلیط خود را گم کردید تنها در صورت حاضر شدن  به‌موقع )ماکسیمم چهل و پنج دقیقه باقی‌مانده به حرکت قطار) در ایستگاه‌های راه‌آهن که شرایط فروش بلیط اینترنتی را دارا هستند و در زمان اداری , بل

قیمت بلیط قطار مشهد نیشابوربلیط المثنی مطابق بر آئین نامه مربوطه صادر میشود . بلیط گم شده می بایست از روش سیستم کامپیوتری  رزرو یا این که صادر می شود و پس داده نمی شود .

قیمت بلیط قطار مشهد نیشابور

قیمت بلیط قطار مشهد نیشابور

هزینه صادر شدن بلیط المثنی

صادر شدن بلیط المثنی با پانزده درصد از بهای کل بلیط های گم شده , انجام می‌گردد . و در صورت مفقود شدن آن , بلیت المثنی دیگری صادر نخواهد شد . پس دادن  بلیط المثنی صرفا به شرط ارائه‌ نمودن هم زمان بلیط المثنی با بلیط قبلی بوده که نخست بلیط دوم را در شبکه پس داده می شود

و همراه با اسکن بلیط المثنی و اصل بلیط نخستین به محل کار رئیس ارزیابی و پاسخ گویی به شکایت های این مجموعه مراجعه و بعداز انجام آنالیز های ضروری نسبت به پرداخت مبلغ مربوط به پس دادن بلیط , مبادرت می شود . در غیر این صورت بلیت المثنی غیر قابل پس دادن می شود .

 

نکات با اهمیت در سفر با قطار

سارقان و اشخاص فرصت طلب در انتظار غفلت شما می باشند , در زمان مسافرت همواره مراقب وسائل و اموال قیمتی خویش باشید .
در تمامی حالات هوشیاری خویش را در مسافرت مراقبت نمایید و از پذیرش و نگه‌ داری امانت های اشخاص ناشناس و بچه ها سپردن وسائل خویش به آن‌ها پرهیز کنید .
از اخذ هرگونه خوراکی و آبمیوه از اشخاص ناشناس یا این که استشمام بو و اسپری‌ خوش بو کننده آنها ( به جهت احتمال پیدایش مسمومیت یا این که بیهوشی ) پرهیز کنید .
در نگه ‌داری اموال و لوازم قیمتی خویش توجه کافی را به کار آورده و از آشکار کردن آن ها به دیگر افراد امتناع فرمایید .
هنگام ترک گفتن کوپه در میانه ‌راه , حتماً یکی‌از دوستان یا هم سفران خویش را در کوپه مراقب وسایل نگه دارید یا این که لوازم گران‌ بها را با خویش همراه ببرید

 

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از 200 دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

نگاهی گذرا به برخی خدماتی که توسط مهمانداران و پرسنل تشریفات در قطارهای 5 ستاره فدک ارائه می شود:

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-021

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *