قطار

دفتر فروش بلیط قطار در غرب تهران

دفتر فروش بلیط قطار در غرب تهران

در این مقاله می خواهیم به بحث درباره دفتر فروش بلیط قطار در غرب تهران بپردازیم.

خیلی از افراد برای سفر خود قطار را انتخاب می کنند.قطار امن بوده وسفر دلنشینی را در ذهن شما به جای می گذارد.سفر کردن با قطار نگرانی هایی مانند کمبود سوخت – تصادف و شرایط بد آب و هوایی را کاهش می دهد و تا آنجا که بخواهید می توانید با خود چمدان و ساک ببرید زیرا قطار هیچ محدودیتی برای جابه جایی وسایل شما ندارد و دیگر نگران وزن بار خود نخواهید بود.

به غیر از امن بودن قیمت پایین بلیط و همینطور راحت بودن در کوپه ها و…از دیگر مزایای سفر با قطار است.از احداث خط راه آهن در ایران تا کنون بیش از ۹۰سال گذشته است اما خیلی از افراد هنوز با قطار سفر نکرده و اطلاعات دقیقی درباره آن ندارند.

با قطار سفر کردن بسیار راحت و ارزان است به همین خاطر وسیله مناسبی برای دانشجویان می باشد زیرا دانشجویانی که در شهرهای دیگر درس می خوانند مدام در رفت و آمد هستند و به طور میانگین ماهانه حداقل یک بار به شهر خود می روند.

 

در این مقاله به چند سوال درباره دفتر فروش بلیط قطار در غرب تهران پاسخ دهیم:

  1. مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار را بنویسید و درباره آن توضیح دهید؟

  2. آدرس -تلفن ها وقیمت بلیط قطار دفاتر فروش غرب تهران را بنویسید؟

  3. در سفر با قطار چه نکاتی را باید رعایت کرد آنها را توضیح دهید؟

 

مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار را بنویسید و درباره آن توضیح دهید:

مزایای اینترنتی خرید کردن بلیط قطار این است که می توان به آسانی خود آن را انتخاب کرد –قیمت ها را با سایر دفترها و یا وسایل نقلیه دیگر مقایسه کرد –به راحتی آن را رزرو کرد-انتاب بین شرکت های ریلی و پس دادن راحت وجه در صورت کنسل کردن بلیط و … . در عین حال بداننید که با خرید اینترنتی دیگر نیازی نیست تا به مراکز فروش بلیط قطار تهران مراجعه کنید. بنابر این با مراجعه به سایت های فروش بلیط قطار رجا به راحتی و با حداقل زمان ممکن بلیط خود را تهیه کنید.

آدرس- تلفن ها وقیمت بلیط قطار دفاتر فروش غرب تهران را بنویسید:

سعادت آباد منطقه غرب تهران است و چندین دفتر فروش در این منطقه وجود دارد:

تمدن مهر:منطقه ۲سعادت آباد –نبش خیابان ۳۲ – پ۱۱۶

شماره تماس: ۸۸۵۸۲۱۸۰

سیر سمان:منطقه ۲سعادت آباد- سرو غربی-خیابان مروارید

شماره تماس:۸۸۶۸۸۸۲۵

فراسوس آسمان نیلگون:منطقه ۲ سعادت آباد- پل مدیریت –روبه روی دانشگاه امام صادق(ع)

شماره تماس:۸۸۶۸۰۰۱۸

در سفر با قطار چه نکاتی را باید رعایت کرد آنها را توضیح دهید:

قوانین عمومی رعایت شود:

اگر افرادی که در کوپه با شما همسفر هستند در حال استراحت و گرفتن آرامش بودند شما نیز باید به احترام همانطور برخورد کنید و مزاحمتی برای آنها ایجاد نکنید.ویا اگر می خواهید بخوابید سعی کنید از کفش های مناسب استفاده کنید تا باعث آزار دیگران نشوید.

با خود ساندویچ به همراه داشته باشید:

درست است که در قطار رستوران وجود دارد اما قبل از سفر حتما مواد خوراکی با خود همراه داشته باشید و قبل از سوار شدن با مهماندار قطار درباره ساعات رستوران و سرو غذا سوال کنید .

لازم به ذکر است که اگر از قطار های فدک استفاده کنید، بالاترین کیفیت رستوران و طبخ غذای گرم در آن انجام میشود. به طور کلی شما میتوانید بلیط ارزانی را تهیه کنید، مثلا برای سفر به مشهد ارزانترین بلیط قطار تهران مشهد را تهیه کنید اما انتظار نداشته باشید که کیفیت قطار شما را راضی نگه دارد و به بهترین وجه از سفر خود لذت ببرید

در سفر با قطار چه نکاتی را باید رعایت کرد آنها را توضیح دهید:

در سفر با قطار چه نکاتی را باید رعایت کرد آنها را توضیح دهید:

برخی از ویژگی های قطارهای فدک

✅  ارائه حوله مرطوب / دستمال مرطوب

✅  سرو نوشیدنی خوشامدگویی

✅  استفاده از ظروف چینی

✅  سرو عصرانه یا صبحانه با توجه به ساعت حرکت قطار

✅  سرو پیش غذا، غذای اصلی و دسر

✅  سرو نوشیدنی گرم بعد از غذا بصورت نامحدود

در ایستگاهی که قصد پیاده شدن دارید اطلاع پیدا کنید:

قبل از سفر نقشه حرکت قطار را ببینید.اسم ایستگاه قبل از ایستگاه خود را در ذهن نگه دارید و حتما مسیر خود را ردیابی کنید تا در سفر با قطار به مشکل بر نخورید.رعایت این نکات در سفر به شما بسیار کمک خواهد کرد. به عنوان نمونه اگر قصد سفر به مشهد را دارید  میتونید از ایستگاه های قطار تهران مشهد اطلاع یابید و هر کدام از شهر های بین تهران و مشهد را نیز بازدید کنید و از مزایای سفر با قطار بهره مند شوید. لیکن توجه داشته باشید که از پیش با اماکن گردشگری مشهد آشنا شوید

برای میزبانی شما آموزش دیده ایم

مراقب چمدان های خود باشید:

همیشه در سفر از وسایل خود به خوبی نگهداری کنید مخصوصا از کیف و چمدان هایتان.آنها را جایی بگذارید تا دست افراد دیگر به آن نرسد.در قطارهای اتوبوسی صندوق های همگانی وجود دارد اما چون برای عموم در دسترس است قابل اطمینان نیست.پس برای اطمینان خاطر بیشتر حتما چمدان هایتان را در کنار خود قرار دهید تا دچار مشکل در سفر نشوید.

مراقب چمدان های خود باشید:

مراقب چمدان های خود باشید:

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱