قطار

دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی

دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی

دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی

در این مقاله میخواهیم درباره دفتر فروش بلیط قطار در تهران به صورت شبانه روزی صحبت کنیم.

همانطور که می دانید تهران پایتخت ایران جمعیت زیادی دارد و هرساله تعداد بسیاری از مردم به شهرهای دیگر سفر می کنند.سفر ایمن و راحت جزو اولویت های مسافران برای سفرشان است پس باید در انتخاب وسایل نقلیه خود بسیار دقت کنند.

از آنجا که حدود 90سال است که در ایران خط ریل برای قطار راه اندازی شده تعداد زیادی از مردم با قطار سفر می کنند و خاطره خوبی در ذهنشان باقی می ماند اما تعدادی هم هستند که هنوز سفری با قطار نداشته و آن را تجربه نکرده اند.به غیر از 8استان تمامی استان ها از وجود خطوط ریلی بهره مند هستند.در ایران مسیر ریلی از شمال به جنوب و از شرق به غرب کشیده شده و مناطقی مانند هند به بندر چابهار و روسیه را به خلیج فارس مرتبط کرده است.

دفتر فروش بلیط قطار در تهران

دفتر فروش بلیط قطار در تهران

خیلی از افراد با داشتن مشکلات شغلی نمی توانند در طول روز بلیط تهیه کنند پس این امکان محیا شده تا دفاتری به صورت شبانه روزی در اختیار افراد قرار بگیرد.

در این مقاله میخواهیم به چند سوال درباره فروش بلیط در تهران به صورت شبانه روزی توضیح دهیم:

 1. خطوط ریلی راه آهن تهران را نام ببرید؟
 2. چرا افراد قطار را برای سفر خود انتخاب می کنند؟
 3. مراکز فروش بلیط قطار در تهران را به صورت شبانه روزی؟
 4. بلیط قطار را چگونه می توان تهیه کرد؟

 

خطوط ریلی راه آهن تهران را نام ببرید:

قطار از ایستگاه راه آهن تهران به بسیاری از همه مراکز استان که دارای ایستگاه راه آهن هستند حرکت می کند. در این بین خطوط راه آهن از بسیاری از شهرستان های ایران عبور می کند. در زیر بعضی از این خط ها ارایه شده است

 • تهران به سمنان
 • تهران به نیشابور
 • تهران به خواف
 • تهران به طبس
 • تهران به اهواز
 • تهران به خرمشهر
 • تهران به اراک
 • تهران به زنجان
 • تهران به شیراز
 • تهران به تبریز و…

 

چرا افراد قطار را برای سفر خود انتخاب می کنند:

قطار برای سفر نسبت به اتوبوس و هواپیما ایمن تر است.وقتی با قطار سفر کنید دیگر نگرانی برای گم شدن در جاده ها را ندارید و یا نگران تصادف در مسیر جاده نیستید.اگر با ماشین سفر کنید باید هزینه زیادی برای سوخت بپردازید همینطور مشکلاتی مانند تصادف –ترافیک و یا در مناطق شلوغ مشکل پارک کردن را دارید ولی قطار این امکان را به شما می دهد که سفری راحت و بدون استرس را تجربه کنید.

همچنین می توانید از رستوران و سرویس بهداشتی هر زمان که بخواهید استفاده کنید.قطار این امکان را به شما می دهد تا به هر اندازه که می خواهید ساک و چمدان به همراه داشته باشید و هیچ محدودیتی برای اضافه با نخواهید داشت.

چرا افراد قطار را برای سفر خود انتخاب می کنند:

چرا افراد قطار را برای سفر خود انتخاب می کنند:

مراکز فروش بلیط قطار در تهران را به صورت شبانه روزی :

شاید بهترین مرکز فروش بلیط قطار را بتوان سایت های فروش دانست. به عنوان نمونه سایت فدک پشتیبانی ۲۴ ساعته دارد. و میتوانید هر لحظه که بخواهید بلیط قطار تهیه کنید

مراکز فروش بلیط قطار در تهران را به صورت شبانه روزی بنویسید:

مراکز فروش بلیط قطار در تهران را به صورت شبانه روزی بنویسید:

برخی از ویژگی های قطارهای فدک

✅  ارائه حوله مرطوب / دستمال مرطوب

✅  سرو نوشیدنی خوشامدگویی

✅  استفاده از ظروف چینی

✅  سرو عصرانه یا صبحانه با توجه به ساعت حرکت قطار

✅  سرو پیش غذا، غذای اصلی و دسر

بلیط قطار را چگونه می توان تهیه کرد:

برای رفاه مسافران و راحت تهیه کردن بلیط از طریق اینترنتی می توان با گوشی های خود بلیط را تهیه کنید البته در صورت داشتن شرایط می توان حضوری نیز بلیط را تهیه کرد.از سه ماه قبل بلیط ها با قیمت یکسان در تمامی استان ها پیش فروش می شود.

اگر قصد سفر داشته باشید باید هرچه زودتر اقدام کنید.تهیه بلیط به این صورت است که وارد سایت مورد نظر می شوید ونام –نام خانوادگی-شماره ملی و… را وارد می کنید و باید اطلاعات خود را حتما به ثبت برسانید.برای تهیه بلیط باید حداقل یک حساب در یکی از بانک ها داشته باشید تا برای پرداخت وجه دچار مشکل نشوید.دقت داشته باشید که پس از گذراندن مراحل تهیه بلیط حتما آن را ثبت و رسید چاپی را دریافت کنید.پس ازآن با مراجعه به دفتر مربوطه به نام شما بلیط صادر میگردد.

بلیط قطار را چگونه می توان تهیه کرد:

بلیط قطار را چگونه می توان تهیه کرد:

فدک، برترین قطار مسافربری بر اساس ارزیابی راه آهن ج.ا.ا در سال 1397

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت می باشد.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از 200 دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده برخوردار هستند که مسافران در طول یک سفر طولانی هیچ‌گونه خستگی را احساس نمی‌کنند.

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-021