قطار

دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی

دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی

دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی

دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی، جهت تهیه بلیط قطار، برای انواع مسافرت‌های بین شهری، خدماتی را در راستای ارائه بلیط قطار به افراد ارائه می‌دهد. مسافرت با قطار در قالب یکی از شیوه‌های پرطرفدار معرفی می‌شود که بسته به شهر مبدا و مقصد، می‌تواند سفر را برای افراد دلپذیرتر سازد.

سفر به عنوان یک راهکار برای کسب آرامش معرفی می‌شود. از این جهت، همواره تلاش افراد در انتخاب بهترین شیوه‌های سفری بوده تا به این وسیله بتوانند کیفیت سفر خود را ارتقا دهند. در این بین، مسیر هم نقش پررنگی ایفا خواهد کرد. به همین دلیل شرکت‌های مختلفی در دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی فعالیت دارند.

از جهتی با توجه به گستردگی جغرافیایی ایران و وجود شهرهای مختلف در آن، افراد جهت سفر از مبدأ تهران، نیاز دارند که بسته به مقصد خود، شرکتی را انتخاب کنند که مسیر مربوطه را پوشش دهد. به همین دلیل آگاهی نسبت به خطوط ریلی از مبدا تهران، کار را برای ساکنین این شهر ساده‌تر خواهد کرد.

 

دفتر فروش بلیط قطار در تهران

دفتر فروش بلیط قطار در تهران

خیلی از افراد با داشتن مشکلات شغلی نمی توانند در طول روز بلیط تهیه کنند پس این امکان محیا شده تا دفاتری به صورت شبانه روزی در اختیار افراد قرار بگیرد.

در این مقاله میخواهیم به چند سوال درباره فروش بلیط در تهران به صورت شبانه روزی توضیح دهیم:

 1. خطوط ریلی راه آهن تهران را نام ببرید؟
 2. چرا افراد قطار را برای سفر خود انتخاب می کنند؟
 3. مراکز فروش بلیط قطار در تهران را به صورت شبانه روزی؟
 4. بلیط قطار را چگونه می توان تهیه کرد؟

 

خطوط ریلی راه آهن تهران

تهران در قالب پایتخت ایران، طبیعتا بیشترین خطوط ریلی را به خود اختصاص می‌دهد‌. همچنین با شهرهای بیشتری در ارتباط است و این موضوع سبب می‌شود تا افراد در انتخاب مقصد سفر خود، تنوع بالایی داشته باشند. خطوط ریلی راه آهن تهران، شامل مواردی هستند که در ادامه ذکر شده است:

تهران – گرگان

تهران – شیراز

تهران – اراک

تهران – مشهد

تهران – فیروزکوه

تهران – تبریز

تهران – اهواز

تهران – شاهرود

تهران – جمکران

تهران – یزد

تهران – خرمشهر

تهران – سمنان

تهران – قم

تهران – زاهدان

تهران – مراغه

تهران – نیشابور

تهران – پیشوا

تهران – بندرعباس

تهران – زنجان

تهران – خواف

تهران – پرند

تهران – ساری

تهران – میانه

تهران – طبس

مسیرهای ذکر شده دارای قطارهای برگشت هم هستند و به صورت مسیرهای رفت و برگشت معرفی می‌شوند. لازم به ذکر است که تمامی این مسیرها توسط یک شرکت پشتیبانی نمی‌شوند و هر شرکت، تنها چند مسیر ریلی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

در رابطه با مجموعه فدک، مسیرهای پشتیبانی شده با مبدأ تهران، شامل شهرهای مشهد، اهواز و رشت می‌باشد.

 

مراکز و دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی

سایت‌ها به واسطه پشتیبانی ۲۴ ساعته، در قالب بهترین مراکز و دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی شناخته می‌شوند. امروزه با توجه به افزایش نقش سایت‌های مختلف در ارائه خدمات مربوط به حوزه‌های مختلف، شاهد رشد هر چه بیشتر این شیوه در جهت تهیه بسیاری از موارد مانند بلیط مسافرتی هستیم.

بنابراین جهت خرید و تهیه بلیط برای مبدا و مقصد مد نظر خود، می‌توانید از دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی آنلاین کمک بگیرید.

دلایل انتخاب قطار برای مسافرت‌های داخل کشور

سفر با قطار، برای افراد مختلف، دارای دلایل متفاوتی است و نمی‌توان یک دلیل را به اثبات تمامی مسافران در آورد؛ اما در حالت کلی، فاکتورهایی وجود دارد که می‌توانند در روند مسافرتی افراد نقش مهمی داشته باشند.

از جمله مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب قطار به عنوان وسیله سفر، امنیت آن است. در قطار‌ها مسیر ریلی وجود دارد و میزان سوانح مربوط به قطار، در مقابل اتوبوس یا خودرو شخصی، به مراتب کمتر است. به همین دلیل افراد می‌توانند با خیال راحت سفر کنند و به دلیل مسیر ریلی، نگرانی از بابت خطرات جاده‌ای یا ترافیک‌های سنگین نداشته باشند.

سفر با قطار، امکانات و خدمات مختلفی را برای مسافران فراهم می‌آورد که در رابطه با سفر با اتوبوس، نمی‌توان این خدمات را مشاهده کرد. ارائه انواع و اقسام غذاها، دسرها و میان وعده‌ها با منویی کامل از غذاهای ایرانی، می‌تواند از مزایای انتخاب یک مجموعه حرفه‌ای، مانند قطارهای فدک باشد.

کوپه‌ها با تخت‌هایی راحت، دلیل دیگری برای برتری قطار در مقایسه با دیگر گزینه‌های سفر زمینی هستند. چرا که فارغ از زمان سفر، می‌تواند سهولت را برای مسافران فراهم کند.

 

چرا افراد قطار را برای سفر خود انتخاب می کنند:

چرا افراد قطار را برای سفر خود انتخاب می کنند:

نحوه تهیه بلیط قطار فدک

مجموعه فدک جهت آسودگی مسافران خود، تهیه بلیط از طریق اینترنت را ممکن ساخته و شما می‌توانید علاوه بر خرید حضوری، از طریق سایت هم اقدام کنید.

در حالت کلی برای تهیه بلیط، تنها کافی است که وارد سایت مد نظر خود شوید و فرم مربوط به اطلاعات خود را پر کنید و سپس از طریق درگاه پرداخت اینترنتی اقدام به پرداخت مبلغ تعریف شده نمایید. در نهایت بلیط خود را چاپ نموده و با مراجعه به دفتر فروش بلیط قطار در تهران شبانه روزی مورد نظر خود، بلیط به نام شما صادر خواهد شد.

برای تهیه بلیط قطار فدک، تنها کافی است به صفحه اصلی سایت بروید و فرم باز شده مربوط به اطلاعات سفر را تکمیل کنید تا روند تهیه بلیط قطار فدک برای شما آغاز شود.

 

مراکز فروش بلیط قطار در تهران را به صورت شبانه روزی بنویسید:

مراکز فروش بلیط قطار در تهران را به صورت شبانه روزی بنویسید:

ویژگی‌های قطارهای فدک

استفاده از قطار برای سفرهای داخلی و بین شهری، یکی از شیوه‌های رایج مسافرت است که جزء انتخاب‌های بی‌دردسر قرار می‌گیرد. قطارهای فدک، با ارائه انواع خدمات، می‌توانند مسیر را برای شما دلپذیرتر کنند. سرو غذا و پیش غذا در ظروف چینی، به علاوه میان وعده‌ها، از جمله خدمات این قطار است. در نتیجه نیازی به نگرانی از بابت مسافت‌های طولانی نخواهد بود. چرا که تغذیه راه توسط خود قطار قابل تامین است.

به علاوه در طراحی تخت‌های این قطار، با اصول ارگانومی، به راحتی مسافران توجه ویژه‌ای شده تا زمان سفر برای افراد مشکلی ایجاد نکند. همچنین لازم به ذکر است که تمامی مهماندارای این قطار با ارائه بهترین خدمات، تلاش در افزایش کیفیت سفر مسافران دارند.

برخی از ویژگی های قطارهای فدک

 • قابلیت حرکت با سرعت حداکثر ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت
 • تعبیه عایق صوتی مناسب جهت حذف صداهای مزاحم و افزایش سطح کیفی سفر
 • تعبیه عایق حرارتی مناسب  برای حفظ دمای مطلوب کوپه ها و آسایش مسافران
 • طراحی تزئینات داخلی لوکس و مدرن به منظور جریان هوای تازه در واگن و ایجاد آسایش هر چه بیشتر مسافران
 • قابلیت تنظیم دمای فضای داخل کوپه به صورت مجزا از ۲۲ تا ۲۶ درجه در تابستان و زمستان
 • قابلیت تنظیم روشنایی در داخل کوپه و استفاده از چراغ های اختصاصی برای هر تخت
 • تعبیه پریز برق داخل کوپه ها برای استفاده مسافران
 • سامانه ی صوتی و تصویری بسیار متنوع و کامل با امکان انتخاب و نمایش مجموعه ای از فیلم ها و موسیقی های روز
 • امکان استفاده مجزا هر یک از مسافران از سامانه صوتی و تصویری بدون تداخل با دیگران
 • امکان مشاهده مسیر سفر و موقعیت لحظه ای در مسیر یاب سامانه صوتی و تصویری
 • طراحی تخت هایی بزرگتر از تخت های قطارهای مشابه (۶۰۰×۱۷۶۰)
 • ارائه ملزومات خواب به تعداد مسافران
 • سرو غذاهای متنوع داخلی و خارجی مطابق با ذائقه و سلیقه ایرانی
 • سرو نوشیدنی و میان وعده در طول سفر
 • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی وکیوم
 • ارائه خدمات توسط مهمانداران حرفه ای و آموزش دیده

مجموعه فدک، متشکل از کادر حرفه‌ای در حوزه‌های مختلف خدمات رسانی است تا خدمات بی‌نظیر و کاملی را در اختیار مسافران خود قرار دهد. مجموعه قطارهای فدک، به عنوان اولین قطارهای پنج ستاره در ایران، از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود و در این عرصه توانست، حداکثر کیفیت را به مسافران خود ارائه دهد. به طوری که یک سفر راحت، ایمن و لوکس را برای افراد به ارمغان می‌آورد. کوپه‌های مدرن با طراحی ایرانی این قطارها، مجهز به تمامی موارد استراحتی، شامل بسته خواب ضدعفونی شده، تلویزیون حاوی انواع فیلم و آهنگ به همراه تخت‌هایی عالی برای استراحت در طول سفر است. با توجه به آنچه تا کنون گفته شد، می‌توان دریافت که این مجموعه بهترین انتخاب ممکن برای یک سفر به یاد ماندنی در ایران خواهد بود.

 

فدک، برترین قطار مسافربری بر اساس ارزیابی راه آهن ج.ا.ا در سال ۱۳۹۷

همچنین می توانید در هر لحظه از شبانه روز برای  خرید بلیط قطار فدک از صفحه اصلی سایت استفاده نمایید.

قطار فدک رمز یک سفر با کیفیت.

شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، اقدام به خرید و بهره برداری از ۲۰۰ دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک نموده است..

کوپه‌های این واگن ها از امتیازات فوق‌العاده ای برخوردار هستند که احساس خستگی شما عزیزان را در طول مسیر به حداقل می رساند.

در صورت نیاز می توانید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: ۵۴۸۲۴-۰۲۱